Nowy Ecobike RX 500 MAX to rower elektryczny, który powstał z myślą o tych, którzy nie uznają kompromisów. To rozwinięcie kultowego RX 500 – tym razem w wersji z pełnym zawieszeniem, które otwiera przed Tobą zupełnie nowy wymiar komfortu i kontroli.
Sercem roweru jest silnik Ananda M100, zmapowany specjalnie dla Ecobike, aby zapewniał naturalne, a jednocześnie dynamiczne wspomaganie. Jego 130 Nm momentu obrotowego sprawia, że żaden podjazd nie jest wyzwaniem. Magnes wbudowany w tylną tarczę hamulcową gwarantuje niezawodne działanie systemu wspomagania – zawsze dokładnie wtedy, gdy go potrzebujes
RX 500 MAX to rower zaprojektowany tak, by każdy detal pracował na Twoją przyjemność z jazdy:
RX 500 MAX występuje w dwóch obliczach – wybór należy do Ciebie: MTB – czysta esencja sportu, bez kompromisów, gotowa na dzikie szlaki. SUV – praktyczny i uniwersalny, z bagażnikiem kompatybilnym z systemem MIK oraz tylną lampką z Emergency Stop-Light, która rozbłyska mocniej podczas hamowania, zwiększając bezpieczeństwo na drodze.
Wysokiej pojemności bateria (720–960 Wh) pozwala przejechać nawet 175 km na jednym ładowaniu. To wystarczająco dużo, by odkrywać świat bez ograniczeń – niezależnie od tego, czy Twoja podróż prowadzi przez szutrowe szlaki, asfaltowe drogi czy miejską dżunglę.
| Rower - Rama | M/L, L/XL hydroformed alluminium |
|---|---|
| Widelec | SunTour SF26-XCR34X AIR BOOST, 130 mm travel |
| System e-bike - Typ | Middrive |
|---|---|
| Korba | Ananda 40T, Narrow wide |
| Kaseta | Cassette Shimano Cues, 11-48T, 10 speed |
| Łańcuch | KMC eGlide EPT, 128L |
| Przerzutka tył | Shimano Cues, RD-U6000, 10 speed |
| Manetki | Shimano Cues, SL-U6000-10R, 10 speed |
| Konfiguracja hamulców | Shimano MT401, hydraulic disc brakes |
|---|
| Koła | Shimano HB-TC500-15-B, 36H, 110 mm, Center lock, Thru type |
|---|---|
| Rower - Koło | 29" reinforced three-chambered rims |
| Opony | 29" x 2.6" Maxxis Rekon |
| Kierownica | Zoom MTB-AL-320BT, 760 mm x 31.8 mm, rise 20 mm |
|---|---|
| Mostek | Promax TDS-D631-8, 31.8 mm / 60 mm |
| Sztyca | Zoom SPD-811, 30.9 mm x 303 mm, travel 80 mm |
| Siodło | Velo VL-3363 |
| Chwyty | Herrmans Grip Rib single lock |
| Pedały | FP FP-203ZP |
| Oświetlenie | Spanninga GLOW STOP |
| Silnik | Ananda |
|---|---|
| Dane techniczne zestawu - Moc nominalna | 250 W |
| Dane techniczne zestawu - Moment obrotowy | 130 N.m |
| System e-bike - Kontroler | Ananda |
| Dane techniczne zestawu - Prędkość | 25 km/h in accordance with EU standard EN 15194 |
| Bateria | Li-ion |
| Bateria - Pojemność Ah | 720 - 960 |
| Bateria - Napięcie | 48 V |
| Bateria - Marka ogniw | LG |
| Wyświetlacz | KD-586 |
| Ładowarka | 100-240V / 54.6V 3A |
| Bateria - Dystans | up to 175 km |
| Geometria ramy - F - Kąt główki ramy (stopnie) | 67 |
|---|---|
| Geometria ramy - E - Kąt podsiodłowy (stopnie) | 77 |
| Geometria ramy - D - Baza kół (mm) | 1225.1 (M/L) / 1245.1 (L/XL) |
| Geometria ramy - C - Długośc rury podsiodłowej (mm) | 423 (M/L) / 474 (L/XL) |
| Geometria ramy - B - Długość główki ramy (mm) | 120 |
| Geometria ramy - A - Efektywna długość rury górnej (mm) | 585 (M/L) / 605 (L/XL) |
| Marka | Ecobike |
|---|---|
| Rower - Waga | 30 kg (M/L) / 30.4 kg (L/XL) |
| Rower - Maks. obciążenie | 125 kg |
| Kod kreskowy | 5906036448241 |
| System e-bike - Protokół komunikacyjny | CAN |
|---|---|
| System e-bike - Model | M100 |
| Wyświetlacz - Marka wyświetlacza | Ananda |
| Wyświetlacz - Typ wyświetlacza | color LCD |
| Wyświetlacz - Kompatybilna aplikacja * | Ananda Ride |
| Rower - Amortyzator tylny (damper) | SunTour RS24-EDGEX-R Trunnion, travel 120 mm |
| Rower - Piasta tylna | Shimano FH-TC500-HM-B, 148 mm, 36H, Center lock |
| Rower - System mocowania sakw | MIK |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.