To wszystko za sprawą systemu wspomagania z silnikiem centralnym Bafang® M210, który oferuje wysoki moment obrotowy na poziomie 80 Nm, co pozwala pokonywać nawet strome podjazdy. W połączeniu z mocnymi bateriami otrzymujemy sprzęt, którym możesz cieszyć się wiele kilometrów.
Łatwą obsługę wspomagania zapewnia wyświetlacz LCD Bafang® DPC 080, który oferuje takie funkcje jak, m. in.:
• 5 trybów wspomagania • Monitorowanie zasięgu • Możliwość wyboru motywu wyświetlacza • Ładowanie urządzeń zewnętrznych • Licznik kalorii
| Rower - Rama | 15.5" hydroformed alluminium |
|---|---|
| Widelec | RST CARVE-D-20, 50 mm travel |
| System e-bike - Typ | Middrive |
|---|---|
| Korba | Prowheel 44T, 170 mm |
| Kaseta | Shimano 16T |
| Łańcuch | KMC Z1E HX, 96L |
| Przerzutka tył | Shimano Nexus, 7 speed |
| Manetki | Shimano Nexus, 7 speed |
| Konfiguracja hamulców | Shimano MT200, hydraulic disc brake |
|---|
| Koła | TORA, 36H, centerlock |
|---|---|
| Rower - Koło | 20" reinforced three-chambered rims, Sapim spokes |
| Opony | 20" x 2.00 Schwalbe Big Apple |
| Kierownica | Promax, 640 mm x 25.4 mm |
|---|---|
| Mostek | FH FH03W, 25.4 mm / 70 mm |
| Sztyca | Promax SP-252, 30.9 mm x 350 mm |
| Siodło | Selle Royal Freeway |
| Chwyty | VELO VLG-1985-2D3 |
| Pedały | VP VP-F55 foldable |
| Oświetlenie | Spanninga GLOW XE |
| Silnik | Bafang |
|---|---|
| Dane techniczne zestawu - Moc nominalna | 250 W |
| Dane techniczne zestawu - Moment obrotowy | 80 N.m |
| System e-bike - Kontroler | Bafang |
| Dane techniczne zestawu - Prędkość | 25 km/h in accordance with EU standard EN 15194 |
| Bateria | Li-ion |
| Bateria - Pojemność Ah | 504 - 630 |
| Bateria - Napięcie | 36 V |
| Bateria - Marka ogniw | EVE |
| Wyświetlacz | DP C080 |
| Ładowarka | 100-240V / 42V 2A |
| Bateria - Dystans | up to 120 km |
| Geometria ramy - F - Kąt główki ramy (stopnie) | 71 |
|---|---|
| Geometria ramy - E - Kąt podsiodłowy (stopnie) | 74.7 |
| Geometria ramy - D - Baza kół (mm) | 1110 |
| Geometria ramy - C - Długośc rury podsiodłowej (mm) | 368 |
| Geometria ramy - B - Długość główki ramy (mm) | 135 |
| Geometria ramy - A - Efektywna długość rury górnej (mm) | 637 |
| Marka | Ecobike |
|---|---|
| Rower - Waga | 25.1 kg |
| Rower - Maks. obciążenie | 125 kg |
| Kod kreskowy | 5906036442157 |
| System e-bike - Model | M210 |
|---|---|
| Wyświetlacz - Marka wyświetlacza | Bafang |
| Wyświetlacz - Typ wyświetlacza | color LCD |
| Wyświetlacz - Kompatybilna aplikacja * | Bafang Go |
| Rower - Piasta tylna | Shimano Nexus 7 |
| Rower - System mocowania sakw | MIK |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.