Innowacją w stosunku do innych elektrycznych składaków jest przede wszystkim rama. Dzięki w pełni zintegrowanej baterii w całości umieszczonej w nowej, solidnej konstrukcji, uzyskaliśmy znakomitą ergonomię, rower świetnie się prezentuje, i jeszcze lepiej jeździ. Wygodniejsze stało się wkładanie i wyjmowanie akumulatora. Do wyboru dwie opcje wielkości baterii: 522 oraz 630 Wh.
System wspomagania elektrycznego z silnikiem w tylnej piaście oparty jest na sprawdzonej i trwałej technologii firmy Bafang®. Jednostkę charakteryzuje cicha praca, wysoka wydajność i płynność pracy.
Łatwą obsługę wspomagania zapewnia wyświetlacz LCD Bafang® DPC 080, który oferuje takie funkcje jak, m. in.:
• 5 trybów wspomagania • Monitorowanie zasięgu • Możliwość wyboru motywu wyświetlacza • Ładowanie urządzeń zewnętrznych • Licznik kalorii
| Rower - Rama | 15.5" hydroformed alluminium |
|---|---|
| Widelec | RST CARVE-D-20, 50 mm travel |
| System e-bike - Typ | Rear wheel |
|---|---|
| Korba | Prowheel 50T, 165 mm |
| Kaseta | Wolnobieg Shimano MF-TZ50, 14-28T, 6 speed |
| Łańcuch | KMC z7, 108L |
| Przerzutka tył | Shimano Tourney, 6 speed |
| Manetki | Shimano Tourney, 6 speed |
| Konfiguracja hamulców | Bangeal MB 500, mechanic disc brakes |
|---|
| Koła | KT KT-SN6F, 36H, 100W, QR |
|---|---|
| Rower - Koło | 20" reinforced three-chambered rims, Sapim spokes |
| Opony | 20" x 2.0 Schwalbe Big Apple |
| Kierownica | Promax, 640 mm x 25.4 mm |
|---|---|
| Mostek | FH FH03W, 25.4 mm / 70 mm |
| Sztyca | Promax SP-252, 30.9 mm x 350 mm |
| Siodło | DDK |
| Chwyty | VELO VLG-1985-2D3 |
| Pedały | VP VP-F55 foldable |
| Oświetlenie | Spanninga RL1900 XE |
| Silnik | Bafang |
|---|---|
| Dane techniczne zestawu - Moc nominalna | 250 W |
| Dane techniczne zestawu - Moment obrotowy | 32 N.m |
| System e-bike - Kontroler | WZK0303 |
| Dane techniczne zestawu - Prędkość | 25 km/h in accordance with EU standard EN 15194 |
| Bateria | Li-ion |
| Bateria - Pojemność Ah | 504 - 630 |
| Bateria - Napięcie | 36 V |
| Bateria - Marka ogniw | EVE |
| Wyświetlacz | DP C080 |
| Ładowarka | 100-240V / 42V 2A |
| Bateria - Dystans | up to 120 km |
| Geometria ramy - F - Kąt główki ramy (stopnie) | 72.5 |
|---|---|
| Geometria ramy - E - Kąt podsiodłowy (stopnie) | 73 |
| Geometria ramy - D - Baza kół (mm) | 1093.6 |
| Geometria ramy - C - Długośc rury podsiodłowej (mm) | 365 |
| Geometria ramy - B - Długość główki ramy (mm) | 135 |
| Geometria ramy - A - Efektywna długość rury górnej (mm) | 619.9 |
| Marka | Ecobike |
|---|---|
| Rower - Waga | 23.2 kg |
| Rower - Maks. obciążenie | 125 kg |
| Kod kreskowy | 5906036442034 |
| System e-bike - Model | SWXH2 |
|---|---|
| Wyświetlacz - Marka wyświetlacza | Bafang |
| Wyświetlacz - Typ wyświetlacza | color LCD |
| Wyświetlacz - Kompatybilna aplikacja * | Bafang Go |
| Rower - Piasta tylna | N/A |
| Rower - System mocowania sakw | MIK |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.