W nowej odsłonie linii rowerów elektrycznych X500 zmieniliśmy wszystko. Nie pozbyliśmy się tylko najwyższych standardów, które od początku przyświecają tej serii. Przekonaj się czym jest postęp. Na nowo.
Naszą drogą jest postęp. Teraz Ty wybierz własną i podążaj nią przy wsparciu najlepszej technologii. Odkryj nowe możliwości z Ecobike MX 500 i ciesz się jazdą bez ograniczeń!
skupia w sobie trzy najważniejsze dla nas czynniki: komfort, wytrzymałość i ergonomię. Nowa geometria ramy pozwala zachować pozycję optymalną zarówno na krótkie przejazdy, jak i dłuższe wycieczki. Wzmocniona konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo, a wszelkie drgania i wstrząsy są rozprowadzane w taki sposób, by jazda dawała jak najwięcej przyjemności. Nowy świetny wygląd to także duża zasługa ukrycia przewodów w mostku i sterach.
dzięki umieszczeniu silnika elektrycznego pod odpowiednim kątem i baterii w dolnej części ramy. Możesz być pewien, że rower elektryczny MX 500 będzie prowadził się bezpiecznie i pewnie.
Silnik centralny Ananda® generuje aż 130 Nm momentu obrotowego, co pozwala tej maszynie wdrapać się nawet na najbardziej stromy podjazd. Choć potencjał jest bardzo duży, to jednak użytkownik decyduje o tym, jak chce jechać, a inteligentny system monitorowania sposobu poruszania się dostosuje pracę roweru w taki sposób, by była ona płynna, trwała jak najdłużej, a przy tym była jak najlepiej zbliżona do naturalnej jazdy na rowerze.
Ecobike MX 500 wspierają baterie o napięciu 48V wyposażone w system Smart BMS, który inteligentnie zarządza pracą baterii, pozwalając zachować ją dobrej kondycji przez lata.
Teraz do wyboru masz dwie opcje baterii, a każda z nich potężna: 15 Ah o mocy 720 Wh oraz 20 Ah o mocy blisko 1000 Wh! Zadbaliśmy o to, by energii nie zabrakło ci do samego końca – zaplanowanej podróży, albo świata.
Przyjazny interfejs zapewnia łatwą, intuicyjną obsługę, a do dyspozycji jest dużo funkcji i możliwości konfiguracji wspomagania elektrycznego.
Teraz wyświetlacz sparujesz ze swoim smartfonem, przez który wygodnie wprowadzisz własne ustawienia.
| App Store | Google Play | |
|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
| Rower - Rama | 19" / 21" hydroformowane aluminium |
|---|---|
| Widelec | RST OMEGA-TNL-29” travel 100 mm |
| System e-bike - Typ | Middrive |
|---|---|
| Korba | Ananda 46T |
| Kaseta | Microshift CS-H103, 11-42T, 10 speed |
| Łańcuch | KMC e10 Turbo Silver |
| Przerzutka tył | Shimano Deore 10 speed |
| Manetki | Shimano Deore 10 speed |
| Konfiguracja hamulców | Shimano MT400 Hydraulic |
|---|
| Koła | Shimano HB-TX505, QR, 36H, Center Lock |
|---|---|
| Rower - Koło | 28" reinforced three-chambered rims / Sapim spokes |
| Opony | 28" x 2.15 Schwalbe Marathon E-Plus / CST® C1635 28X2.35 |
| Kierownica | Promax 700 mm 31.8 |
|---|---|
| Mostek | TDS-D658A-8FOV, 31.8° / E: 105 mm |
| Sztyca | Promax 30.9° / 400 mm |
| Siodło | Selle Royal Ariel |
| Chwyty | Velo VLG-1189D3 |
| Pedały | VP |
| Oświetlenie | Spaninga GLOW XE |
| Silnik | Ananda |
|---|---|
| Dane techniczne zestawu - Moc nominalna | 250 W |
| Dane techniczne zestawu - Moment obrotowy | 130 N.m |
| System e-bike - Kontroler | Ananda |
| Dane techniczne zestawu - Prędkość | 25 km/h in accordance with EU standard EN 15194 |
| Bateria | Li-ion |
| Bateria - Pojemność Ah | 720 - 960 |
| Bateria - Napięcie | 48 V |
| Bateria - Marka ogniw | LG |
| Wyświetlacz | KD-786 - stem display inside |
| Bateria - Dystans | up to 175 km |
| Geometria ramy - F - Kąt główki ramy (stopnie) | 69 |
|---|---|
| Geometria ramy - E - Kąt podsiodłowy (stopnie) | 72.5 |
| Geometria ramy - D - Baza kół (mm) | 1162.7 (19") / 1187.7 (21") |
| Geometria ramy - C - Długośc rury podsiodłowej (mm) | 483.1 (19") / 533 (21") |
| Geometria ramy - B - Długość główki ramy (mm) | 160 |
| Geometria ramy - A - Efektywna długość rury górnej (mm) | 610 (19") / 635 (21") |
| Marka | Ecobike |
|---|---|
| Rower - Waga | 28.8 kg (19") / 29 kg (21") |
| Rower - Maks. obciążenie | 125 kg |
| Kod kreskowy | 5906036447572 |
| System e-bike - Model | M100 |
|---|---|
| Wyświetlacz - Marka wyświetlacza | Ecobike |
| Wyświetlacz - Typ wyświetlacza | color LCD |
| Wyświetlacz - Kompatybilna aplikacja * | Ananda Ride |
| Rower - Piasta tylna | Shimano FH-TX505-8, QR, 36H, Center lock |
| Rower - System mocowania sakw | MIK |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.