LX 300 w najnowszej odsłonie to rower, który przeszedł solidne odświeżenie, by sprostać oczekiwaniom jeszcze bardziej wymagających użytkowników. To połączenie nowoczesnych technologii, wygody i bezpieczeństwa, dzięki którym każda podróż – od codziennych dojazdów po długie wyprawy – staje się czystą przyjemnością.
Sercem MX 300 jest nowoczesny centralny silnik wspierany kompletnym systemem Bafang. Oferuje on płynne i naturalne wspomaganie, które świetnie sprawdza się zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach trekkingowych.
Nowe stery i system czystego kokpitu sprawiają, że wszystkie przewody są estetycznie ukryte. Wyświetlacz zintegrowany w mostku zapewnia pełną kontrolę nad ustawieniami wspomagania, a jednocześnie nie zaburza eleganckiej linii roweru.
MX 300 zaskakuje dbałością o szczegóły – od gripów wykonanych z surowców wtórnych, przez wzmacnianą ramę, aż po tylny bagażnik z systemem mocowania sakw MIK, który pozwala szybko i wygodnie zabrać dodatkowy ekwipunek.
Nowa tylna lampka z systemem Emergency Stop-Light zwiększa Twoją widoczność – intensywniej świeci podczas hamowania, ostrzegając innych uczestników ruchu.
| App Store | Google Play | |
|---|---|---|
![]() |
![]() |
|
| Rower - Rama | 19" / 21" hydroformowane aluminium |
|---|---|
| Widelec | RST BLAZE TNL29“, travel 100 mm |
| System e-bike - Typ | Middrive |
|---|---|
| Korba | Prowheel 44T |
| Kaseta | Shimano Cues, 11-41T, 9 speed |
| Łańcuch | KMC eGlide EPT |
| Przerzutka tył | Shimano Cues, 9 speed |
| Manetki | Shimano Cues, 9 speed |
| Konfiguracja hamulców | Shimano MT200, hydraulic disc brake |
|---|
| Koła | Shimano FH-TX505, 100 mm, 36H, Center lock, QR |
|---|---|
| Rower - Koło | 28" reinforced three-chambered rims |
| Opony | 28" x 2.35 Schwalbe Al-Grounder |
| Kierownica | Promax ,700 mm, 31.8 |
|---|---|
| Mostek | Bafang, E105 mm - with display |
| Sztyca | Promax 27.2 / 350 mm |
| Siodło | Selle Royal Ariel |
| Chwyty | Herrmans Nucore Grip Town Wave |
| Pedały | VP 199 |
| Oświetlenie | Spanninga GLOW STOP |
| Silnik | Bafang |
|---|---|
| Dane techniczne zestawu - Moc nominalna | 250 W |
| Dane techniczne zestawu - Moment obrotowy | 100 N.m |
| System e-bike - Kontroler | Bafang |
| Dane techniczne zestawu - Prędkość | 25 km/h in accordance with EU standard EN 15194 |
| Bateria | Li-ion |
| Bateria - Pojemność Ah | 900 |
| Bateria - Napięcie | 48 V |
| Bateria - Marka ogniw | LG |
| Wyświetlacz | DP C400 - stem display inside |
| Bateria - Dystans | up to 170 km |
| Geometria ramy - F - Kąt główki ramy (stopnie) | 69 |
|---|---|
| Geometria ramy - E - Kąt podsiodłowy (stopnie) | 73.5 |
| Geometria ramy - D - Baza kół (mm) | 1174.1 (19") / 1204.1 (21") |
| Geometria ramy - C - Długośc rury podsiodłowej (mm) | 482 (19") / 533 (21") |
| Geometria ramy - B - Długość główki ramy (mm) | 160 |
| Geometria ramy - A - Efektywna długość rury górnej (mm) | 482 (19") / 533 (21") |
| Marka | Ecobike |
|---|---|
| Rower - Waga | 31.1 kg (19") / 31.4 kg (21") |
| Rower - Maks. obciążenie | 125 kg |
| Kod kreskowy | 5906036448883 |
| System e-bike - Protokół komunikacyjny | CAN |
|---|---|
| System e-bike - Model | M410HD |
| Wyświetlacz - Marka wyświetlacza | Bafang |
| Wyświetlacz - Typ wyświetlacza | color LCD |
| Wyświetlacz - Kompatybilna aplikacja * | Bafang Go |
| Rower - Piasta tylna | Shimano FH-TX505-8, 135 mm, 36H, Center lock |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.