Rower elektryczny Ecobike Mauler, to potężny rower, który powstał do realizacji odważnych planów. Zupełna nowość w naszej stajni rowerów elektrycznych MTB.
Specyfikacja Maulera, to istny sklep z zabawkami, o którym śniłeś w dzieciństwie. ✓ Skonfigurowany przez Ecobike silnik Panasonic GX Ultimate, którego szczyt możliwości wymagałby od Ciebie użycia butli z tlenem. ✓ Nawigacja GPS oparta na aplikacji Komoot, z którą odkryjesz najciekawsze miejsca. ✓ Powietrzny amortyzator Rockshox Recon o skoku 140mm, na sztywnej osi! ✓ Okablowanie poprowadzone wewnątrz ramy i wychodzące z rury sterowej dające tzw. system czystego kokpitu. ✓ Nowy koncept ramy hardtail o geometrii stworzonej dla najlepszego prowadzenia. ✓ Dropper, czyli sztyca siodła regulowana dźwignią na kierownicy dla płynnej obsługi. ✓ Opony Maxxis dla niezrównanej przyczepności w każdym terenie. ✓ Potężna bateria o pojemności 720 lub 1080 Wh, by szybciej skończyła się droga niż zasilanie.
Ecobike Mauler, to przygoda, którą musisz przeżyć!
| Test od dr-ebike | Test od BikeWorld.pl | Nasz test |
|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
| Rower - Rama | S-L / L-XL hydroformowane aluminium |
|---|---|
| Widelec | Rockshox Recon AIR, travel 140 mm, through axle |
| System e-bike - Typ | Middrive |
|---|---|
| Korba | Prowheel 38t (104 BCD), 175 mm |
| Kaseta | Shimano CS-M4100, 11-42T, Deore, 10 speed |
| Łańcuch | KMC e10 Turbo Silver |
| Przerzutka tył | Shimano Deore 10 speed |
| Manetki | Shimano Deore 10 speed |
| Konfiguracja hamulców | Shimano MT401 Hydrauliczne |
|---|
| Koła | Shimano TX505 |
|---|---|
| Rower - Koło | 29" reinforced three-chambered rims / Sapim spokes |
| Opony | 29" x 2.6 Maxxis Rekon |
| Kierownica | Zoom 760 mm x 35 mm x 30H |
|---|---|
| Mostek | Zoom 35 / 70 mm |
| Sztyca | Zoom 30.9 / 440 mm, travel 125 mm |
| Siodło | Velo VL-3363 |
| Chwyty | Herrmans RIB single lock |
| Pedały | VP FP-203ZP |
| Oświetlenie | not applicable |
| Silnik | Panasonic |
|---|---|
| Dane techniczne zestawu - Moc nominalna | 250 W |
| Dane techniczne zestawu - Moment obrotowy | 95 N.m |
| System e-bike - Kontroler | Panasonic |
| Dane techniczne zestawu - Prędkość | 25 km/h in accordance with EU standard EN 15194 |
| Bateria | Li-ion |
| Bateria - Pojemność Ah | 720 - 1080 Wh |
| Bateria - Napięcie | 36 V |
| Bateria - Marka ogniw | 36 V |
| Wyświetlacz | Side color display |
| Ładowarka | 100-240V / 42V 3A |
| Bateria - Dystans | up to 200 km |
| Geometria ramy - F - Kąt główki ramy (stopnie) | 64.9 |
|---|---|
| Geometria ramy - E - Kąt podsiodłowy (stopnie) | 71.7 |
| Geometria ramy - D - Baza kół (mm) | 1260.9 (M-L) / 1275.9 (L-XL) |
| Geometria ramy - C - Długośc rury podsiodłowej (mm) | 395.4 (M-L) / 463 (L-XL) |
| Geometria ramy - B - Długość główki ramy (mm) | 140 |
| Geometria ramy - A - Efektywna długość rury górnej (mm) | 635 (M-L) / 650 (L-XL) |
| Marka | Ecobike |
|---|---|
| Rower - Waga | 26.1 kg (M-L) / 26.4 kg (L-XL) |
| Rower - Maks. obciążenie | 125 kg |
| Kod kreskowy | 1011010016 |
| System e-bike - Model | Ultimate GX |
|---|---|
| Wyświetlacz - Marka wyświetlacza | Panasonic |
| Wyświetlacz - Typ wyświetlacza | color LCD |
| Wyświetlacz - Kompatybilna aplikacja * | Koomot, Strava |
| Rower - Piasta tylna | Shimano FH-TX505-8 / FH-QC300-HM, 135 mm, 36H, Center lock |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.