Geometria ramy zastosowana w LX nie tylko cieszy oko za sprawą idealnie dopasowanej baterii, czy ciekawej linii, ale przede wszystkim sprawdza się w praktyce. Nowa, autorska konstrukcja pozwala wygodnie wsiąść i zająć optymalną pozycję na krótkie przejazdy lub dłuższe wycieczki. Zmieniona ergonomia charakteryzuje się świetnym rozłożeniem masy, poprawia trzymanie baterii, a także ułatwia jej wkładanie i wyjmowanie.
Sercem Ecobike LX jest dopracowany i stosowany przez nas od dłuższego czasu silnik centralny ANANDA. Jego wysoki moment obrotowy, osiągający 100 Nm zapewnia wydajne wsparcie nawet na stromych podjazdach. Wyposażony w czujnik nacisku potęguje wyjątkowe wrażenia podczas jazdy, która nawet w trudnych warunkach pozostaje płynna. Tajemnicą dobrych osiągów jest system o napięciu 48V zasilany mocną baterią o pojemności 556.8 lub 672 Wh.
Do gustu z pewnością przypadnie Ci panel sterujący, z kolorowym wyświetlaczem. Został wyposażony w czujnik zmierzchu, który automatycznie włącza oświetlenie roweru po zmroku. Przyjazny interfejs zapewnia łatwą, intuicyjną obsługę, a do dyspozycji jest dużo funkcji i możliwości konfiguracji wspomagania elektrycznego.
Na pokładzie Ecobike LX nie zabrakło także bagażnika, błotników, wygodnego żelowego siodełka Selle Royal oraz kompletnego oświetlenia, zatem od razu jest gotowy na Twoją pierwszą podróż. Wybierz powody, dla których LX jest rowerem dla Ciebie - jest ich naprawdę wiele!
| Rower - Rama | 17" / 19" hydroformed alluminium |
|---|---|
| Widelec | SunTour NEX HLO-DS travel 63 mm |
| System e-bike - Typ | Middrive |
|---|---|
| Korba | Prowheel 44T |
| Kaseta | Shimano NEXUS 20T |
| Łańcuch | KMC Z1eHX EPT Wide |
| Przerzutka tył | Shimano NEXUS 7 speed |
| Manetki | Shimano NEXUS Revo 7 speed |
| Konfiguracja hamulców | Shimano MT200 Hydraulic |
|---|
| Koła | TORA 36H, centerlock |
|---|---|
| Rower - Koło | 28" reinforced three-chambered rims / Sapim spokes |
| Opony | 28" x 1.75 Schwalbe Energizer Plus |
| Kierownica | Promax 690 mm, 31.8 |
|---|---|
| Mostek | Promax 30° / 90 mm |
| Sztyca | Promax 27.2 / 350 mm |
| Siodło | Selle Royal Lookin Basic |
| Chwyty | Velo VLG-1985-2D3 |
| Pedały | Velo |
| Oświetlenie | Spanninga GLOW XE |
| Silnik | Ananda |
|---|---|
| Dane techniczne zestawu - Moc nominalna | 250 W |
| Dane techniczne zestawu - Moment obrotowy | 100 N.m |
| System e-bike - Kontroler | ANANDA |
| Dane techniczne zestawu - Prędkość | 25 km/h in accordance with EU standard EN 15194 |
| Bateria | Li-ion |
| Bateria - Pojemność Ah | 556.8 - 672 |
| Bateria - Napięcie | 48 V |
| Bateria - Marka ogniw | EVE / LG |
| Wyświetlacz | C900 |
| Bateria - Dystans | up to 135 km |
| Geometria ramy - F - Kąt główki ramy (stopnie) | 69 |
|---|---|
| Geometria ramy - E - Kąt podsiodłowy (stopnie) | 73 |
| Geometria ramy - D - Baza kół (mm) | 1145 (17") / 1159.5 (19") |
| Geometria ramy - C - Długośc rury podsiodłowej (mm) | 432 (17") / 483 (19") |
| Geometria ramy - B - Długość główki ramy (mm) | 150 |
| Geometria ramy - A - Efektywna długość rury górnej (mm) | 595 (17") / 610 (19") |
| Marka | Ecobike |
|---|---|
| Rower - Waga | 26 kg (17") / 26,2 kg (19") |
| Rower - Maks. obciążenie | 125 kg |
| Kod kreskowy | 5906036440641 |
| System e-bike - Model | M81 |
|---|---|
| Wyświetlacz - Marka wyświetlacza | Ecobike |
| Wyświetlacz - Typ wyświetlacza | color LCD |
| Wyświetlacz - Kompatybilna aplikacja * | Ananda Ride |
| Rower - Piasta tylna | Shimano NEXUS |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.