Taki właśnie jest rower elektryczny Ecobike LX100, który znakomicie sprawdzi się w roli Twojego osobistego asystenta na co dzień.
Rower elektryczny Ecobike LX 100 wyposażyliśmy w inteligentny system wspomagania z silnikiem Bafang® M210, który pracuje cicho i optymalnie dysponuje mocą oraz momentem obrotowym, który sięga aż 80 Nm. Geometria ramy pozwala na wygodne zajęcie komfortowej pozycji do jazdy, a uniwersalny design wpasuje się w zróżnicowane gusta. System MIK zastosowany w bagażniku umożliwi Ci bezpieczny montaż sakw.
Ecobike LX 100 został wyposażony w nowoczesne oświetlenie, które gwarantuje widoczność po zmroku i w trudnych warunkach. Nowością jest tylna lampka z funkcją Emergency Stop – podczas hamowania świeci mocniej, ostrzegając jadących za Tobą kierowców i rowerzystów. To rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo w ruchu miejskim i dodaje pewności w każdej sytuacji.
Łatwą obsługę wspomagania zapewnia wyświetlacz LCD Bafang® DPC 080, który oferuje takie funkcje jak, m. in.: • 5 trybów wspomagania • Monitorowanie zasięgu • Możliwość wyboru motywu wyświetlacza • Ładowanie urządzeń zewnętrznych • Licznik kalorii
| App Store | Google Play | |
|---|---|---|
![]() |
![]() |
|
| Rower - Rama | 17" / 19" hydroformed alluminium |
|---|---|
| Widelec | SunTour NEX-E25, 63 mm travel |
| System e-bike - Typ | Middrive |
|---|---|
| Korba | Prowheel 44T |
| Kaseta | Cassette Shimano CS-HG200-9, 11-36T |
| Łańcuch | KMC e9 Sports |
| Przerzutka tył | Shimano Alivio, 9 speed |
| Manetki | Shimano Altus, 9 speed |
| Konfiguracja hamulców | Disc brakes Shimano MT200 |
|---|
| Koła | TORA, 36H, Centerlock / Shimano TXT505 |
|---|---|
| Rower - Koło | 28" reinforced three-chambered rims, Sapim spokes |
| Opony | 28" x 2.0 Schwalbe Energizer Plus |
| Kierownica | Promax, 700 mm x 31.8 mm |
|---|---|
| Mostek | ZOOM TDS-D636B-8, 31.8 mm / extension 90 mm |
| Sztyca | Promax SP-252, 27.2 mm x 350 mm |
| Siodło | Selle Royal Lookin Basic |
| Chwyty | VELO VLG-1985D3 |
| Pedały | WELLGO LU-C33 |
| Oświetlenie | Spanninga GLOW STOP XE |
| Silnik | Bafang |
|---|---|
| Dane techniczne zestawu - Moc nominalna | 250 W |
| Dane techniczne zestawu - Moment obrotowy | 80 N.m |
| System e-bike - Kontroler | Bafang |
| Dane techniczne zestawu - Prędkość | 25 km/h in accordance with EU standard EN 15194 |
| Bateria | Li-ion |
| Bateria - Pojemność Ah | 504 - 630 |
| Bateria - Napięcie | 36 V |
| Bateria - Marka ogniw | EVE |
| Wyświetlacz | DP C080 |
| Ładowarka | 100-240V / 42V 2A |
| Bateria - Dystans | up to 140 km |
| Geometria ramy - F - Kąt główki ramy (stopnie) | 70 |
|---|---|
| Geometria ramy - E - Kąt podsiodłowy (stopnie) | 73 |
| Geometria ramy - D - Baza kół (mm) | 1134.8 (17") / 1149.8 (19") |
| Geometria ramy - C - Długośc rury podsiodłowej (mm) | 432 (17") / 482 (19") |
| Geometria ramy - B - Długość główki ramy (mm) | 160 |
| Geometria ramy - A - Efektywna długość rury górnej (mm) | 590 (17") / 605 (19") |
| Marka | Ecobike |
|---|---|
| Rower - Waga | 26.7 kg (17") / 27 kg (19") |
| Rower - Maks. obciążenie | 125 kg |
| Kod kreskowy | 5906036448531 |
| System e-bike - Model | M210 |
|---|---|
| Wyświetlacz - Marka wyświetlacza | Bafang |
| Wyświetlacz - Typ wyświetlacza | color LCD |
| Wyświetlacz - Kompatybilna aplikacja * | Bafang GO |
| Rower - Piasta tylna | Shimano FH-QC300-HM, 36H, Centerlock, QR |
| Rower - System mocowania sakw | MIK |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.