LX 100 w nowej odsłonie został wyposażony w 3-biegową automatyczną piastę, która sama dopasowuje przełożenie do Twojej prędkości. Zero manetek, zero komplikacji – pełen komfort jazdy po mieście.
Miejska geometria ramy i wzmacniana dolna rura gwarantują stabilność i wygodną, wyprostowaną pozycję. Dzięki systemowi czystego kokpitu przewody są ukryte, a rower prezentuje się elegancko i nowocześnie.
Centralny silnik zapewnia płynne wspomaganie, a tylny bagażnik z systemem MIK pozwala szybko montować sakwy i kosze. Istnieje też możliwość dodania przedniego bagażnika, co czyni LX 100 Automatic doskonałym rowerem na zakupy, dojazdy do pracy czy weekendowe wypady.
Nowoczesne oświetlenie oraz system Emergency Stop-Light w tylnej lampce zwiększają Twoją widoczność, automatycznie sygnalizując hamowanie. Dzięki temu możesz czuć się pewniej i bezpieczniej podczas codziennych przejazdów po mieście.
| App Store | Google Play | |
|---|---|---|
![]() |
![]() |
|
| Rower - Rama | 17" / 19" hydroformed alluminium |
|---|---|
| Widelec | SunTour SF15 NEX-E25, 63 mm travel |
| System e-bike - Typ | Middrive |
|---|---|
| Korba | Prowheel 44T |
| Kaseta | Bafang RG A310.D - 3-speed automatic transmission |
| Łańcuch | KMC Z410NP |
| Przerzutka tył | Bafang - automatic transmission |
| Manetki | N/A - automatic transmission |
| Konfiguracja hamulców | Shimano MT200, hydraulic disc brakes |
|---|
| Koła | TORA, 36H, 100W, Centerlock, QR |
|---|---|
| Rower - Koło | 28" reinforced three-chambered rims, Sapim spokes |
| Opony | brown |
| Kierownica | Promax, 700 mm x 31.8 mm |
|---|---|
| Mostek | Zoom TDS-D636B-8, 31.8 mm / extension 90 mm |
| Sztyca | Promax SP-252, 27.2 mm x 350 mm |
| Siodło | Selle Royal VL-6590 |
| Chwyty | VELO VLG-2094AD2 |
| Pedały | WELLGO LU-C33 |
| Oświetlenie | Spanninga GLOW STOP |
| Silnik | Bafang |
|---|---|
| Dane techniczne zestawu - Moc nominalna | 250 W |
| Dane techniczne zestawu - Moment obrotowy | 80 N.m |
| System e-bike - Kontroler | Bafang |
| Dane techniczne zestawu - Prędkość | 25 km/h in accordance with EU standard EN 15194 |
| Bateria | Li-ion |
| Bateria - Pojemność Ah | 504 - 630 |
| Bateria - Napięcie | 36 V |
| Bateria - Marka ogniw | EVE |
| Wyświetlacz | DP C080 |
| Ładowarka | 100-240V / 42V 2A |
| Bateria - Dystans | up to 140 km |
| Geometria ramy - F - Kąt główki ramy (stopnie) | 69 |
|---|---|
| Geometria ramy - E - Kąt podsiodłowy (stopnie) | 73 |
| Geometria ramy - D - Baza kół (mm) | 1145 (17") / 1159.5 (19") |
| Geometria ramy - C - Długośc rury podsiodłowej (mm) | 432 (17") / 482 (19") |
| Geometria ramy - B - Długość główki ramy (mm) | 150 |
| Geometria ramy - A - Efektywna długość rury górnej (mm) | 595.2 (17") / 610 (19") |
| Marka | Ecobike |
|---|---|
| Rower - Waga | 27.9 kg (17") / 28.2 kg (19") |
| Rower - Maks. obciążenie | 125 kg |
| Kod kreskowy | 5906036448791 |
| System e-bike - Protokół komunikacyjny | CAN |
|---|---|
| System e-bike - Model | M210 |
| Wyświetlacz - Marka wyświetlacza | Bafang |
| Wyświetlacz - Typ wyświetlacza | color LCD |
| Wyświetlacz - Kompatybilna aplikacja * | Bafang GO |
| Rower - Piasta tylna | Bafang |
| Rower - System mocowania sakw | MIK |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.