Oferta obejmuje ekspozycyjny rower elektryczny Ecobike RX 500 19" z baterią potestową. Rower może posiadać przebieg oraz ślady eksploatacji powstałe podczas jazd testowych. W rowerze mogą występować defekty lakiernicze powstałe na etapie lakierowania ramy lub inne niedoskonałości oraz różnice w specyfikacji.
W celu uzyskania informacji dotyczących uszkodzeń oraz zdjęć defektów, prosimy o kontakt na adres e-mail biuro@ecobike.pl
A co nasi konstruktorzy uznali za najlepsze?
✓ Znakomity silnik Panasonic GX Ultimate, którego wydajność i charakterystyka pracy na nowo definiują pojęcie silnika centralnego. ✓ Pionierski pasek napędowy Gates z wytrzymałością nawet do 20 tys. km! ✓ Najlepiej dostosowana do roweru elektrycznego piasta Shimano Nexus 5, szczególnie - wytrzymała na większe obciążenia. ✓ Monstrualna bateria 900 Wh spełniająca nową normę EN50604. ✓ Nawigacja GPS oparta na aplikacji Komoot, z którą odkryjesz najciekawsze miejsca. ✓ Okablowanie poprowadzone wewnątrz ramy i mostka. ✓ Amortyzator powietrzny Suntour ze zintegrowanym błotnikiem, zapewniający świetne tłumienie nierówności. ✓ Rewolucyjny projekt ramy o ogromnej wszechstronności. ✓ Nowoczesne, energooszczędne oświetlenie dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu jazdy. ✓ Opony Schwalbe AL GROUNDER zapewniające komfort jazdy na rozmaitych nawierzchniach.
Mniejsza potrzeba konserwacji – pasek napędowy nie wymaga smarowania ani czyszczenia tak często jak łańcuch, co sprawia, że jest bardziej bezobsługowy. Nie rdzewieje i nie zbiera brudu tak jak łańcuch.
Cicha i płynna praca – Pasek napędowy działa znacznie ciszej niż łańcuch, ponieważ nie ma metalowych ogniw ocierających się o zębatki. Dodatkowo zapewnia bardziej płynne przenoszenie napędu.
Dłuższa żywotność – Paski napędowe są zazwyczaj bardziej trwałe niż łańcuchy, często wytrzymując 2–3 razy dłużej, co przekłada się na rzadszą konieczność wymiany i niższe koszty eksploatacyjne w dłuższej perspektywie.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, towar objęty jest 2-letnim okresem odpowiedzialności z tytułu niezgodności towaru z umową.***
| Rower - Rama | 17" / 19" / 21" hydroformed alluminium |
|---|---|
| Widelec | SunTour XCR34X-BOOST AIR, 120 mm travel |
| System e-bike - Typ | Middrive |
|---|---|
| Korba | Gates CDX, 39T |
| Kaseta | Freewheel Gates CDX, 28T |
| Łańcuch | Belt Gates Carbon Drive CDX, 120T |
| Przerzutka tył | Shimano Nexus 5 speed |
| Manetki | Shimano Nexus 5 speed |
| Konfiguracja hamulców | Shimano MT401 hydraulic disc brakes |
|---|
| Koła | Shimano HB-TC500-15-B, 15 x 110 mm, 36H, Center Lock |
|---|---|
| Rower - Koło | 27.5" reinforced three-chambered rims, Sapim spokes |
| Opony | 27.5" x 2.6 Schwalbe AL GROUNDER |
| Kierownica | Uno HBR100, 720 mm x 31.8 mm |
|---|---|
| Mostek | Zoom 31.8 mm / extension 90 mm |
| Sztyca | UNO SP-619, 30.9 mm x 350 mm |
| Siodło | Velo VL-3625 |
| Chwyty | Herrmans Nucore |
| Pedały | VP FP-203ZP |
| Oświetlenie | Spanninga GLOW XE |
| Silnik | Panasonic |
|---|---|
| Dane techniczne zestawu - Moc nominalna | 250 W |
| Dane techniczne zestawu - Moment obrotowy | 95 N.m |
| System e-bike - Kontroler | Panasonic |
| Dane techniczne zestawu - Prędkość | 25 km/h in accordance with EU standard EN 15194 |
| Bateria | Li-ion |
| Bateria - Pojemność Ah | 900 |
| Bateria - Napięcie | 36 V |
| Bateria - Marka ogniw | LG |
| Wyświetlacz | NKS500S |
| Ładowarka | 100-240V / 42V 3A |
| Bateria - Dystans | up to 170 km |
| Geometria ramy - F - Kąt główki ramy (stopnie) | 68 |
|---|---|
| Geometria ramy - E - Kąt podsiodłowy (stopnie) | 74.8 |
| Geometria ramy - D - Baza kół (mm) | 1168.5 (17") / 1192.8 (19") / 1207.1 (21") |
| Geometria ramy - C - Długośc rury podsiodłowej (mm) | 430 (17") / 483 (19") / 533 (21") |
| Geometria ramy - B - Długość główki ramy (mm) | 145 |
| Geometria ramy - A - Efektywna długość rury górnej (mm) | 580 (17") / 605 (19") / 620 (21") |
| Marka | Ecobike |
|---|---|
| Rower - Waga | 29 kg (17") / 29.3 (19") / 29.6 kg (21") |
| Rower - Maks. obciążenie | 125 kg |
| Kod kreskowy | 5906036445721 |
| System e-bike - Model | Ultimate GX |
|---|---|
| Wyświetlacz - Marka wyświetlacza | Panasonic |
| Wyświetlacz - Typ wyświetlacza | color LCD |
| Wyświetlacz - Kompatybilna aplikacja * | Komoot, Strava |
| Rower - Piasta tylna | Shimano Nexus 5 |
| Rower - System mocowania sakw | MIK |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.