Rower szosowy Orbea Orca M30i 2026 – lekki, szybki i dopasowany do ambitnych kolarzy
Orbea Orca M30i 2026 to nowa odsłona kultowego modelu szosowego Orbea — znanej z najlepszego stosunku między lekkością a komfortem. Oparta na karbonowej ramie OMR (lekkiej i dobrze tłumiącej drgania), pełna eleganckiego, wewnętrznego prowadzenia linek i gotowa na montaż pomiaru mocy – to sprzęt dla tych, którzy chcą jeździć szybciej, ale z klasą
Cechy produktu:
Rama & widelec: karbon OMR z monocoque, HS 1,5″, suport BB386, przez oś 12×142 mm – lekka i sztywna platforma, idealna w górach i na długich dystansach
Napęd: Shimano 105 Di2 R7170, 2×12 – szybkie, precyzyjne i bezawaryjne elektroniczne zmiany biegów
Hamulce: Shimano R7170 – hydrauliczne tarcze gwarantujące doskonałą kontrolę w każdych warunkach .
Koła: aluminiowe, opony tubeless-ready 700c – lekka i wytrzymała nowoczesna opcja do codziennej jazdy
Opony: Continental Grand Prix lub Vittoria Zafiro V 700×28c – komfort i niezawodność na asfalcie
Komponenty: kierownica OC RP31, sztyca karbonowa SP 0.2, siodło Fizik Aliante R5 – wygoda i ergonomia na trasie
Dla kogo?To rower stworzony z myślą o kolarzach oczekujących wysokiej jakości w przystępnej cenie. Sprawdzi się doskonale podczas treningów, weekendowych wypadów i lekkich rajdów, dostarczając przyjemności z jazdy i pełnej kontroli.
Specyfikacja
Tabela rozmiarów
Strona producenta: Orbea ORCA
Instrukcja: Instrukcja Blue Paper ORCA
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Orca Carbon OMR 2026, konstrukcja monocoque, HS 1,5", suport BB386 mm, kompatybilna z miernikiem mocy, tylna oś przelotowa 12x142 mm (gwint M12x2 P1), wewnętrzne prowadzenie kabli |
|---|---|
| Widelec | Orbea Orca OMR ICR 2024, pełny karbon, kompatybilny z główką 1-1/8"–1,5", oś przelotowa 12x100 mm (gwint M12x2 P1) |
| Rura sterowa | FSA, zintegrowana aluminiowa miska, 1-1/2" |
| Korba | Shimano 105 R7100, 34x50T |
|---|---|
| Kaseta | Shimano 105 R7100, 11–34T, 12-rzędowa |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano 105 Di2 R7150 |
| Przerzutka przednia | Shimano 105 Di2 R7150 |
| Manetki | Shimano Di2 R7170 |
| Hamulce | Shimano R7170, hydrauliczne tarczowe |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | Nie dotyczy |
| Koła | Aluminiowe, bezdętkowe, 700c, szerokość wewnętrzna 19 mm, 28 otworów |
|---|---|
| Opony | Continental Grand Prix, składane, 700x28c |
| Oś przedniego koła | Orbea Thru Axle 12x100 mm, gwint M12x2 P1, pusta |
| Oś tylnego koła | Orbea Thru Axle 12x142 mm, gwint M12x2 P1, pusta |
| Kierownica | OC Road Performance RP31, Reach 80 mm, Drop 125 mm |
|---|---|
| Mostek | OC Road Performance RP23, kąt -5° |
| Sztyca | SP 0.2 Carbon, średnica 27,2 mm, offset 20 mm |
| Siodło | Fizik Aliante R5 |
| Owijka kierownicy | Orbea, antypoślizgowa i tłumiąca drgania |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446986550 |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.