Rower Orbea ORCA M20iTEAM 2024
Nowy flagowy model szosowy Orbea Orca 2024 koncentruje się na wadze, oferując najlepsze możliwe osiągi podczas podjazdów: natychmiastowe przyspieszenie, zwinne prowadzenie, tłumienie drgań i doskonałe przenoszenie mocy. Siódma generacja Orca wyznacza własną ścieżkę, proponując lekki rower przeznaczony dla wspinaczy o wydajnej konstrukcji. Nowa Orca 2024 jest lekka - nawet 6,6kg. Im lżejsza staje się rama, tym bardziej skomplikowane staje się usunięcie większego ciężaru bez kompromisów. Dzięki użyciu przy produkcji ramy mniejszej liczby większych kawałków karbonu jest mniej zakładek, co pozwala zaoszczędzić gramy. Liczą się szczegóły bez kompromisów. Rama z korbonu OMX waży 750 g w rozmiarze 53 i widelcem o masie 360 g. Rama z karbonu OMR waży 1030 g, a widelec waży 410 g. Wrażenie na tak lekkim i wydajnym rowerze Orca jest nie do pobicia, a to natychmiastowe przyspieszenie, pochłanianie drgań i responsywne prowadzenie pochodzi z ramy, która wie, gdzie ma być lekka, a gdzie sztywna. Stosowanie kół OQUO i komponentów OC pozwoliła Orbea zaprojektować kompletny rower wyścigowy o najlepszych osiągach i niskiej wadze. Program Orbea MyO (wybrane modele) - nie ogranicza kolarza do wyboru ramy z kilku kolorów. Teraz masz możliwość spersonalizowania swoją Orcę tak jak chcesz. Oczywiście, podobnie jak w przypadku całej gamy produktów Orbea, możesz wybrać niestandardowe kolory ram oraz nowość - przednie widelce czy koła.
Specyfikacja:
Tabela rozmiarów:
Strona producenta: Orbea Orca
Artykuł na stronie dystrybutora Orbea Orca 2024
Instrukcja Blue Paper Orbea Orca OMR
Instrukcja Blue Paper Orbea Orca OMX
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Orca carbon OMR 2024, monocoque construction, HS 1,5″, BB 386mm, powermeter compatible, Rear Thru Axle 12x142mm, thread M12x2 P1, internal cable routing. |
|---|---|
| Widelec | Orbea Orca OMR ICR 2024, full carbon, 1-1/8″ – 1,5″ tappered head tube compatible, Thru axle 12x100mm, thread M12x2 P1. |
| Stery | FSA 1-1/2″ Integrated Aluminium Cup |
| Kaseta | Shimano Ultegra R8100 11-30t 12-Speed |
|---|---|
| Łańcuch | Shimano M8100 |
| Przerzutka tył | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Manetki | Shimano ST-8170 |
| Hamulce | Shimano R8170 Hydraulic Disc |
|---|
| Koła | Oquo Road Performance RP35TEAM, carbon Mini Hook rim, 35mm profile, Zipp ZR1 hub, 21mm internal width, Sapim Sprint Oxi spokes, 700C |
|---|---|
| Opony | Vittoria Corsa N.Ext G2.0 Foldable 700x28c |
| Oś przedniego koła | Orbea Thru Axle 12x100mm M12x2 P1 Hollow |
| Oś tylnego koła | Orbea Thru Axle 12x142mm M12x2 P1 Hollow |
| Kierownica | OC Road Performance RP21 Alu SL, Reach 80, Drop 125 |
|---|---|
| Mostek | OC Road Performance RP21, -6º |
| Sztyca | OC Performance XP10-S Carbon, 27.2mm, Setback 20 |
| Siodło | Fizik Vento Antares R7 Alloy Rail 140mm |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446493720 |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.