Rower szosowy Orbea Orca AERO M30LTD 2026
Trudno pokonać poczucie mocy, jakie daje świetny rower aerodynamiczny. Który kolarz jest niejednoznaczny w stosunku do maszyny, która została zaprojektowana tak, aby oddawać darmowe waty? Czy jest jakiś konkurent, który nie wykorzystuje każdej ostatniej przewagi w walce o prędkość? Orca Aero zapewnia te nagrody – wraz z gotowością do dawania z siebie wszystkiego, przez cały dzień, bez wahania. Niech żyje rower, który równoważy emocjonalne i racjonalne pragnienia w każdym z nas.
Orbea Orca Aero M30LTD 2026 to wyścigowa maszyna stworzona do prędkości. Ultralekka rama karbonowa OMX o profilu aero, napęd Shimano 105 Di2 2×12 i aerodynamiczne dodatki sprawiają, że ten rower jest idealny dla ambitnych kolarzy. Sztywność, komfort i miejsce na opony 32 mm to przepis na skuteczność zarówno na wyścigu, jak i treningu.
Cechy produktu:• Rama: karbon OMX Aero• Napęd: Shimano 105 Di2 2×12• Szerokość opon: do 32 mm• Dodatki: bidon Aero, schowek w ramie
Specyfikacja
Tabela rozmiarów
Strona producenta: Orbea ORCA AERO
Instrukcja: Instrukcja Blue Paper ORCA AERO
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Orca Aero Carbon OMX Disc, konstrukcja monocoque, HS 1,5", suport BB386, kompatybilna z miernikiem mocy, tylna oś przelotowa 12x142 mm, gwint M12x2 P1, kompatybilna z systemem Speed Release, wewnętrzne prowadzenie kabli, kompatybilna z EC/DC |
|---|---|
| Widelec | Orbea Orca Aero OMX ICR, pełen karbon, stożkowa główka 1-1/8" – 1,5", oś przelotowa 12x100 mm, gwint M12x2 P1, kompatybilny z systemem Speed Release |
| Rura sterowa | Zintegrowana miska aluminiowa FSA 1-1/2" |
| Korba | Shimano 105 R7100, 36x52T |
|---|---|
| Kaseta | Shimano 105 R7100, 11-34T, 12-biegowa |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano 105 R7100 |
| Przerzutka przednia | Shimano 105 R7100 |
| Manetki | Shimano R7120 |
| Hamulce | Shimano R7170, hydrauliczne tarczowe |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | Nie dotyczy |
| Tarcze hamulcowe | 160 mm przód / 160 mm tył |
| Koła | Oquo Road Performance RP35PRO |
|---|---|
| Opony | Vittoria Corsa N.Ext G2.0, składane, 700x28c |
| Kierownica | OC Road Aero RA11 Carbon, Reach 80 mm, Drop 125 mm |
|---|---|
| Mostek | OC Road Performance RP10, kąt -8° |
| Sztyca | OC Road Aero RA10 Carbon Ultralight, offset 0/25 mm, z mikroregulacją kąta |
| Siodło | Prologo Scratch-M5 Pas T2.0, szerokość 140 mm |
| Owijka kierownicy | Orbea, antypoślizgowa i pochłaniająca drgania |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446980268 |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.