Orbea Orca Aero M10iLTD 2026 – szczyt wydajności w wersji aero
Orbea Orca Aero M10iLTD 2026 to flagowy model wśród aerodynamicznych szosówek marki Orbea. Zbudowany na ultralekkiej karbonowej ramie OMX Aero, wyposażony w topowy, bezprzewodowy napęd Shimano Dura-Ace Di2 2×12, zintegrowany karbonowy kokpit i koła OQUO RP45 LTD – ten rower nie zostawia miejsca na kompromisy. To wybór dla tych, którzy chcą wygrywać.
Trudno pokonać poczucie mocy, jakie daje świetny rower aerodynamiczny. Który kolarz jest niejednoznaczny w stosunku do maszyny, która została zaprojektowana tak, aby oddawać darmowe waty? Czy jest jakiś konkurent, który nie wykorzystuje każdej ostatniej przewagi w walce o prędkość? Orca Aero zapewnia te nagrody – wraz z gotowością do dawania z siebie wszystkiego, przez cały dzień, bez wahania. Niech żyje rower, który równoważy emocjonalne i racjonalne pragnienia w każdym z nas.
Najważniejsze cechy: Rama OMX Aero – sztywna, aerodynamiczna, z ukrytym prowadzeniem linek i pełną kompatybilnością z miernikiem mocy
Napęd Shimano Dura-Ace Di2 2×12 – bezprzewodowa precyzja, natychmiastowa zmiana przełożeń i lekkość topowej grupy
Karbonowy kokpit OC Aero – czystość linii, doskonała aerodynamika i ergonomia
Koła OQUO Aero RA57LTD – karbonowe, lekkie i szybkie, zaprojektowane przez inżynierów Orbea
Opony Vittoria Corsa Pro Speed – idealne połączenie przyczepności, komfortu i szybkości
Specyfikacja
Tabela rozmiarów
Strona producenta: Orbea ORCA AERO
Instrukcja: Instrukcja Blue Paper ORCA AERO
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Orca Aero Carbon OMX Disc, konstrukcja monocoque, HS 1,5", suport BB386, kompatybilna z miernikiem mocy, tylna oś przelotowa 12x142 mm (gwint M12x2 P1), kompatybilna z systemem Speed Release, wewnętrzne prowadzenie kabli, zgodna z EC/DC |
|---|---|
| Widelec | Orbea Orca Aero OMX ICR, pełny karbon, kompatybilny ze stożkową główką 1-1/8"–1,5", oś przelotowa 12x100 mm (gwint M12x2 P1), zgodna z systemem Speed Release |
| Korba | SRAM Force DUB, 35x48T |
|---|---|
| Kaseta | SRAM XG-1270, 10–33T, 12-rzędowa |
| Łańcuch | SRAM Force, 12/13-rzędowy |
| Przerzutka tył | SRAM Force AXS 12s |
| Przerzutka przednia | SRAM Force eTap AXS |
| Manetki | SRAM Force AXS |
| Hamulce | SRAM Force AXS, hydrauliczne tarczowe |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | Nie dotyczy |
| Tarcze hamulcowe | 160 mm przód / 140 mm tył |
| Koła | Oquo Road Performance RP45LTD |
|---|---|
| Opony | Vittoria Corsa N.Ext G2.0, składane, 700x28c |
| Oś przedniego koła | Orbea Thru Axle 12x100 mm, gwint M12x2 P1 Lite |
| Oś tylnego koła | Orbea Thru Axle 12x142 mm, gwint M12x2 P1 Lite |
| Kierownica | Zintegrowana kierownica i mostek OC SH-RA10, Road Aero Carbon, Reach 80 mm, Drop 125 mm |
|---|---|
| Sztyca | OC Road Aero RA10 Carbon Ultralight, offset 0/25 mm, z mikroregulacją kąta |
| Siodło | Prologo Scratch-M5 Pas T2.0, szerokość 140 mm |
| Owijka kierownicy | Orbea, antypoślizgowa i tłumiąca drgania |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446981272 |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.