Orbea Orca Aero M20iLTD 2026 – maksymalna prędkość, czysta technologia
Orca Aero M20iLTD 2026 to bezkompromisowy rower aero dla ambitnych kolarzy, którzy chcą wycisnąć maksimum z każdego watta. Zbudowany na ultralekkiej ramie karbonowej OMX, wyposażony w bezprzewodowy napęd Shimano Ultegra Di2 2×12 i osprzęt klasy premium, ten model idealnie łączy prędkość, precyzję i komfort jazdy.
Trudno pokonać poczucie mocy, jakie daje świetny rower aerodynamiczny. Który kolarz jest niejednoznaczny w stosunku do maszyny, która została zaprojektowana tak, aby oddawać darmowe waty? Czy jest jakiś konkurent, który nie wykorzystuje każdej ostatniej przewagi w walce o prędkość? Orca Aero zapewnia te nagrody – wraz z gotowością do dawania z siebie wszystkiego, przez cały dzień, bez wahania. Niech żyje rower, który równoważy emocjonalne i racjonalne pragnienia w każdym z nas.
Najważniejsze cechy: Rama OMX Aero – sztywna, aerodynamiczna i lekka, z wewnętrznym prowadzeniem linek i suportem BB386
Widelec OMX ICR + zintegrowany kokpit OC Aero – ograniczenie oporów powietrza i lepsze prowadzenie
Napęd Shimano Ultegra Di2 2×12 – bezprzewodowy, szybki i niezawodny system zmiany biegów
Koła OQUO RP45LTD – idealne do ścigania, lekkie i responsywne
Opony Vittoria Corsa N.Ext 700x28c – świetna przyczepność i komfort na długich dystansach
Specyfikacja
Tabela rozmiarów
Strona producenta: Orbea ORCA AERO
Instrukcja: Instrukcja Blue Paper ORCA AERO
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Orca Aero Carbon OMX Disc, konstrukcja monocoque, HS 1,5", suport BB386, kompatybilna z miernikiem mocy, tylna oś przelotowa 12x142 mm (gwint M12x2 P1), zgodna z systemem Speed Release, wewnętrzne prowadzenie kabli, kompatybilna z EC/DC |
|---|---|
| Widelec | Orbea Orca Aero OMX ICR, pełny karbon, kompatybilny z główką ramy 1-1/8"–1,5", oś przelotowa 12x100 mm (gwint M12x2 P1), kompatybilny z systemem Speed Release |
| Rura sterowa | FSA, zintegrowana aluminiowa miska sterowa, 1-1/2" |
| Korba | Shimano Ultegra R8100, 36x52T |
|---|---|
| Kaseta | Shimano Ultegra R8100, 11–30T, 12-rzędowa |
| Łańcuch | Shimano M8100 |
| Przerzutka tył | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Przerzutka przednia | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Manetki | Shimano ST-8170 (Di2) |
| Hamulce | Shimano R8170, hydrauliczne tarczowe |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | Nie dotyczy |
| Tarcze hamulcowe | 160 mm przód / 140 mm tył |
| Koła | Oquo Road Performance RP45LTD |
|---|---|
| Opony | Vittoria Corsa N.Ext G2.0, składane, 700x28c |
| Oś przedniego koła | Orbea Thru Axle 12x100 mm, M12x2 P1 Lite |
| Oś tylnego koła | Orbea Thru Axle 12x142 mm, M12x2 P1 Lite |
| Kierownica | Zintegrowana kierownica i mostek OC SH-RA10, Road Aero Carbon, Reach 80 mm, Drop 125 mm |
|---|---|
| Sztyca | OC Road Aero RA10 Carbon Ultralight, offset 0/25 mm, z mikroregulacją kąta |
| Siodło | Prologo Scratch-M5 Pas T2.0, szerokość 140 mm |
| Owijka kierownicy | Orbea, antypoślizgowa i tłumiąca drgania |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446981043 |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.