Rower Orbea MTB ENDURO RALLON M20 2024
Nowy Orbea Rallon 2024 to karbonowy rower enduro do jazdy w trudnym terenie po ciężkich szlakach, na długich górskich odcinkach, a także do szybkich zjazdów, gdzie kamienie, korzenie i inne przeszkody to codzienność. Całkowicie zmieniona kinematyka zawieszenia w połączeniu ze 170 mm skokiem amortyzatora przekłada się na to, że rower jest szybki i zwrotny w zakrętach z dużą kontrolą i przyczepnością na nierównym terenie. Dodając widelec Fox 38 rower Orbea Rallon jest gotowy na wszystko, o czym myślisz. Dzięki dwóm położeniom zawieszenia i dwóm rozmiarom tylnych kół do wyboru (29" i 27,5" Mullet), rower Orbea Rallon jest również bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek wcześniej. Karbonowa Rama Orbea Rallon 2024 łączy w sobie lekkość i wytrzymałość, zapewniając doskonałą sztywność i reakcję na każdy ruch kierownicą oraz umożliwia montaż sztyc regulowanych o długim skoku nawet do 200mm. Obniż siodełko, gdy robi się stromo! Rower Orbea Rallon wykorzystuje niestandardowe, wyprofilowane plastikowe osłony, które chronią ramę przed uderzeniami i redukują hałas łańcucha. Zostaw swój plecak w domu i skup się na szybkości! Rower Orbea Rallon jest wyposażony w schowki na wszystkie niezbędne narzędzia, przekąski, których potrzebujesz podczas krótszych przejażdżek lub wyścigów enduro. Dodatkowo osie są wypełnione specjalnie zaprojektowanymi narzędziami, bezpiecznie trzymanymi za pomocą magnesów (zestaw do naprawy opon, klucze imbusowe od 3 do 6 mm i T25). Żeby służył jak najdłużej rower Orbea Rallon został wyposażony w nowe łożyska w pełni uszczelnione Program Orbea MyO pozwoli spersonalizować kolorystycznie za darmo rowery Orbea w stopniu, który jest wyjątkowy na tle konkurencji. Program MyO oferuje także zmianę komponentów.
Artykuł na stronie dealera Orbea Rallon 2024
Strona producenta Orbea Rallon
Instrukcja Blue Paper Orbea Rallon 2024
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Monocoque Race Carbon. Advanced Dynamics 167mm suspension technology. 29″ wheels.Concentric Boost 12×148 rear axle. Pure Enduro geometry. Internal cable routing. ISCG05 |
|---|---|
| Widelec | Fox 38 Float Performance 170 Grip 3-Position QR15x110 |
| Amortyzator | Fox FLOAT X Performance 2-Position Evol LV custom tune 230×62.5mm |
| Stery | Acros Alloy 1-1/8 – 1-1/2″ Integrated |
| Korba | Race Face Aeffect 32t |
|---|---|
| Kaseta | Shimano CS-M7100 10-51t 12-Speed |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano SLX M7100 SGS Shadow Plus |
| Manetki | Shimano SLX M7100 I-Spec EV |
| Osłona łańcucha | e*thirteen CL55 30-36t black |
| Hamulce | Shimano M6120 Hydraulic Disc |
|---|
| Koła | Race Face AR 30c Tubeless Ready |
|---|---|
| Opony | Maxxis Minion DHR II 2.40″ WT FB 120 TPI 3C Maxx Terra Exo+ TR |
| Kierownica | OC Mountain Control MC30, Rise20, Width 800 |
|---|---|
| Mostek | Alloy 3D forged, 35mm interface, -7º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC21, 31.6mm, Dropper |
| Siodło | ERGON SM Enduro |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446600777 |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.