Orbea Rallon E-LTD 2026 Bezkompromisowa maszyna Enduro Orbea Rallon to wyczynowy rower enduro zaprojektowany z myślą o najtrudniejszych trasach i najbardziej wymagających riderach. Rama wykonana z karbonu OMR została oparta na nowoczesnej geometrii Pure Gravity, która łączy agresywną charakterystykę z wysoką kontrolą. Dodatkowo system Attitude Adjust pozwala dostosować geometrię roweru do stylu jazdy i warunków na trasie.
Zawieszenie klasy premium Za doskonałą pracę zawieszenia odpowiada zestaw od Foxa: z przodu Fox 38 Float Factory 180 mm z tłumikiem Grip X2, a z tyłu Fox Float X Live Valve Neo Factory w systemie Trunnion (205x62.5 mm). Obie jednostki posiadają powłokę Kashima oraz indywidualne dostrojenie pod charakterystykę Rallona.
Elektroniczny napęd SRAM X0 Eagle AXS Rallon wyposażony jest w najwyższej klasy napęd SRAM X0 Eagle AXS, który zapewnia precyzyjną, bezprzewodową zmianę biegów w każdych warunkach. 12-rzędowa kaseta 10-52T oraz korba 32T gwarantują optymalne przełożenia zarówno na stromych podjazdach, jak i przy pełnej prędkości w dół.
Kokpit i kontrola Karbonowa kierownica OC Mountain Control MC10 o szerokości 800 mm i mostek MC11 Alu SL zapewniają sztywność i precyzję prowadzenia. Zintegrowany uchwyt OC CM-05 umożliwia montaż komputera Garmin lub Sigma. Całość uzupełniają hydrauliczne hamulce Shimano XTR, które oferują wyjątkową modulację i skuteczność hamowania.
Koła i ogumienie Rallon toczy się na topowych kołach Oquo MC32LTD w rozmiarze 29 cali z przodu i z tyłu. Zastosowano wytrzymałe opony Maxxis High Roller III (przód, mieszanka MaxxGripp) i Maxxis Minion (tył, MaxxTerra), które oferują maksymalną przyczepność i trwałość.
Komfort i detale Regulowana sztyca OC MC10 oraz siodełko Fizik Terra Ridon X5 zwiększają komfort jazdy. System przechowywania narzędzi w tylnej osi z kluczem imbusowym 6 mm oraz funkcją demontażu rdzenia wentyla to praktyczne rozwiązanie na szlaku.
Specyfikacja techniczna – Orbea Rallon E-LTD 2026
Tabela rozmiarów – Orbea Rallon 2026
Instrukcja - Blue Paper Rallon Enduro 2026
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w specyfikacji technicznej, kolorystyce i komponentach bez wcześniejszego powiadomienia.
| Rama | |
|---|---|
| Widelec | Fox 40 Float Factory 203 mm, Grip X2, 20×110, Kashima |
| Rura sterowa |
| Korba | Race Face Turbine 34T |
|---|---|
| Kaseta | Shimano CS-M771, 10-rzędowa, 11–32T |
| Łańcuch | Shimano HG95 |
| Przerzutka tył | Shimano Saint M820 SS Shadow Plus |
| Manetki | Shimano Saint M820 |
| Hamulce |
|---|
| Koła | OQUO MC32TEAM (29″ przód / 27,5″ tył) |
|---|
| Kierownica | OC MC20 Alu SL, Rise 20, szerokość 800 mm |
|---|---|
| Mostek | Race Face Atlas 35 Direct Mount |
| Sztyca | Race Face Turbine 31.6 x 400 mm |
| Siodło | Fizik Gravita Alpaca X5 |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446948541 |
| Model | Orbea rower MTB RALLON E-LTD MYO |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.