Rower Orbea MTB ONNA 40 2026 Rower Orbea Onna- tutaj wszystko się zaczyna Zaawansowana aluminiowa rama Orbea Onna z profilowanymi rurami pozwala precyzyjnie pokonywać trasę, odkrywać teren, cieszyć się przygodami. Orbea Onna to rower wystarczająco sztywny, aby był szybki i responsywny, wystarczająco elastyczny dla komfortu i kontroli podczas jazdy.
Geometria roweru Orbea Onna, która maksymalizuje wydajność i kontrolę, jest idealna dla każdego rowerzysty, który uczy się jazdy MTB. Rower Orbea Onna ma nowoczesną geometrię i doskonałe prowadzenie na szlaku, a to wszystko dla lepszej zabawy. Rozmiary kół są dopasowane do rozmiaru ramy, aby zapewnić idealne dopasowanie dla wszystkich rowerzystów możemy wybrać model z kołami 29” lub 27,5” w 6 rozmiarach ramy. Ze zwężaną główką ramy (taper), która zapewnia szeroki wybór widelców amortyzowanych o skoku 100 mm, hydraulicznymi hamulcami tarczowymi w całej kolekcji i napędem 1x Shimano w topowych modelach rower Orbea Onna jest przygotowana do jazdy po każdym szlaku. Mając dużo miejsca na szerokie opony do rowerów górskich, zapewnia stabilność, wygodę i przyczepność - Orbea Onna nie będzie ograniczać Twoich przygód. Rower Orbea Onna jest w pełni kompatybilna ze sztycami regulowanymi 27,2 mm, dzięki czemu będziesz gotowy na wszelkie trasy. Taperowana główka ramy zapewnia wytrzymałość i sztywność tam, gdzie jest to potrzebne, jednocześnie zmniejszając wagę oferując szerszy wybór wysokiej jakości widelców. Wewnętrzne prowadzenie kabli jest starannie prowadzone wzdłuż najlepszej drogi za główką sterową, eliminując obcieranie i grzechotanie. Dodatkowo rower Orbea Onna posiada bezpieczne punkty mocowania dla szerokiej gamy bagażników. Rower został wyposażony w zintegrowany punkt mocowania dedykowanej stopki – dostępna jako opcja.
Specyfikacja:
Tabela rozmiarów:
* Przybliżone wymiary
Strona producenta: Orbea Onna Instrukcja obsługi Blue Paper Orbea Onna
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Onna, aluminium, mocowanie osi 9x135, suport BSA, wewnętrzne prowadzenie kabli |
|---|---|
| Widelec | SR Suntour XCT 30, sprężyna stalowa, skok 100 mm, oś QR |
| Rura sterowa | Półzintegrowana 1"–1/2" |
| Korba | Kuta korba aluminiowa, zębatka 32T |
|---|---|
| Kaseta | Sun Race, 11–46T, 9-biegowa |
| Łańcuch | KMC eGlide |
| Przerzutka tył | Shimano Cues U4000 GS Shadow |
| Manetki | Shimano Cues SL-U4000 |
| Hamulce | Shimano MT200, hydrauliczne hamulce tarczowe |
|---|
| Koła | WH 2.1, aluminium, 27,5", 32 szprychy |
|---|---|
| Opony | Kenda Booster 2.40", gęstość oplotu 30 TPI |
| Kierownica | Aluminium, średnica 31.8 mm, płaska, długość 740 mm, gięcie 9° |
|---|---|
| Mostek | Aluminium, kąt 7° |
| Sztyca | SP 0.6, aluminium, średnica 27.2 mm, brak offsetu (0 mm setback) |
| Siodło | Fortune QF-3091 |
| Pedały | VP-537, czarne |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446972065 |
| Model | Orbea rower MTB ONNA 27 40 Burning Red - Black |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.