Orbea Oiz MTB/XC H10 2026 Gotowy na każdy start. Gotowy na każde zwycięstwo.
Orbea Oiz H10 2026 to maszyna, która łączy zawodnicze DNA z codzienną niezawodnością. Zbudowana na precyzyjnie wykończonej aluminiowej ramie Hydro High Polished, z topowym zawieszeniem Fox 34 Float SL Performance i tylnym amortyzatorem Fox Float SL ze zintegrowanym systemem I-Line – ten rower wie, czym jest płynność jazdy w terenie.
Do tego dochodzi nowoczesny napęd Shimano Deore + XT z 12-rzędową kasetą i pełna kontrola dzięki hydraulicznym hamulcom Shimano MT410. Zjazdy, podjazdy, sprinty – z Oiz H10 wszystko działa z chirurgiczną precyzją. Całość uzupełniają lekkie aluminiowe koła, opony Schwalbe Wicked Will Evo i dropper post sterowany z kierownicy – bo każda sekunda ma znaczenie.
Dlaczego warto?
W pełni wyścigowa geometria i zawieszenie 120 mm – lekkość, sztywność i kontrola
Aluminiowa rama klasy premium z karbonowym wyglądem
Napęd Shimano 1×12 – bezbłędna precyzja i szeroki zakres przełożeń
Dropper i zdalna blokada zawieszenia w standardzie
Gotowy na koła bezdętkowe i jazdę po bandzie
Oiz H10 2026 – lekki, szybki i bezkompromisowy.
Jeśli szukasz roweru na maraton, zawody XC lub po prostu chcesz mieć przewagę nad ekipą na niedzielnej pętli – Oiz H10 jest stworzony dla Ciebie.
Dla kogo?Dla riderów, którzy chcą pełnej kontroli w XC, ale nie chcą wydawać na karbon. Dla tych, którzy cenią technologię, ale stawiają na trwałość. Dla tych, którzy wiedzą, że sukces w MTB nie zależy od materiału, tylko od zgrania wszystkich elementów – tak jak w Oiz H10.
Specyfikacja:
Tabela rozmiarów:
Strona producenta: ORBEA OIZ
Instrukcja obsługi: Blue Paper Orbea Oiz Carbon, Oiz Hydro
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
Uwaga Specyfikacje, kolory i komponenty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
| Rama | Orbea Oiz Hydro High Polished, aluminiowa, z linkiem ze stopu, Boost, suport BSA, wewnętrzne prowadzenie linek (SIC), system UFO, amortyzator w standardzie I-Line |
|---|---|
| Widelec | Fox 34 Float SL Performance 120, Grip, Push to Lock, QR15x110 mm Boost |
| Rura sterowa | Aluminiowa 1-1/2″, czarne łożyska oksydowane |
| Korba | Shimano MT512, 32T |
|---|---|
| Kaseta | Shimano CS-M6100, 10–51T, 12-rzędowa |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano XT M8100 SGS Shadow Plus |
| Manetki | Shimano Deore M6100 |
| Hamulce | Shimano MT410, hydrauliczne tarczowe |
|---|
| Koła | Obręcze aluminiowe, szerokość wewnętrzna 26C, 28 otworów, Tubeless Ready |
|---|---|
| Opony | Schwalbe Wicked Will Evo TLE, 29×2.40, Super Race, Speed Grip, Addix, brązowe |
| Kierownica | OC Mountain Performance MP30, szerokość 760 mm |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Performance MP21, kąt -6° |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31,6 mm, regulowana (Dropper) |
| Siodło | Fizik Vento Argo X5 Aluminium, 140 mm |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446893247 |
| Model | Orbea rower MTB OIZ H10 Armor Black |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.