Rower MTB Trailowy Orbea OCCAM SL M30 2026 Orbea OCCAM SL M30 2026 – lekki i szybki rower trailowy na każde warunki
Twój rower powinien odpowiadać Twojej wizji jazdy, dostosowując się do każdej przygody, jaką niesie szlak. Occam SL otwiera przed Tobą drzwi do górskich wypraw i długich dystansów.
Lekki i wydajny, z szybką geometrią trailową i efektywnym zawieszeniem, zapewnia pełną kontrolę i płynność jazdy. Kiedy szlak wzywa, Occam SL zawsze jest o krok do przodu, sprawiając, że każda przygoda staje się jeszcze bardziej ekscytująca.
Orbea Occam SL M30 2026 to doskonała propozycja dla rowerzystów szukających wszechstronności, lekkości i niezawodności w rozsądnej cenie. Zbudowany na karbonowej ramie OMR, ten model łączy wydajność i komfort na długich podjazdach oraz pewność na technicznych zjazdach. To rower trailowy stworzony do całodziennego eksplorowania szlaków, maratonów MTB i jazdy po singlach.
Rower wyposażony jest w zawieszenie Fox 36 Float Performance 140 mm z przodu oraz amortyzator Fox Float DPS Evol, napęd Shimano XT 12s, a także niezawodne hydrauliczne hamulce Shimano. Koła Race Face AR 30c oraz nowoczesna geometria SL zapewniają pewność prowadzenia i efektywność pedałowania.
Specyfikacja:
Tabela Rozmiarów:
Strona producenta: Orbea Occam SL LT
Artykuł: Orbea Occam SL 2026
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Occam OMR |
|---|---|
| Widelec | Fox 36 Float SL Performance 140, Grip, Remote Push-lock, QR15x110 |
| Rura sterowa | Aluminium 1-1/2", Black Oxidated Bearing |
| Korba | Race Face Aeffect, 32 zęby |
|---|---|
| Kaseta | Shimano CS-M7100, 10-51T, 12-rzędowa |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano XT M8100 SGS Shadow Plus |
| Manetki | Shimano SLX M7100 I-Spec EV |
| Hamulce | Shimano M6100, hydrauliczne tarczowe |
|---|
| Koła | Race Face AR 30c, Tubeless Ready |
|---|
| Kierownica | OC Mountain Control MC30, Rise 20, szerokość 800 mm |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC11 Alu SL, 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31.6 mm, Dropper |
| Siodło | Fizik Terra Ridon X5, 145 mm |
| Chwyty | OC Lock On |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434447008381 |
| Model | Orbea rower MTB OCCAM SL M30 Green-Carbon Gloss |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.