Rower MTB Trailowy Orbea OCCAM SL M10 2026 Orbea OCCAM SL M10 2026 – wszechstronny rower trailowy dla ambitnych riderów
Twój rower powinien odpowiadać Twojej wizji jazdy, dostosowując się do każdej przygody, jaką niesie szlak. Occam SL otwiera przed Tobą drzwi do górskich wypraw i długich dystansów.
Lekki i wydajny, z szybką geometrią trailową i efektywnym zawieszeniem, zapewnia pełną kontrolę i płynność jazdy. Kiedy szlak wzywa, Occam SL zawsze jest o krok do przodu, sprawiając, że każda przygoda staje się jeszcze bardziej ekscytująca.
Orbea Occam SL M10 2026 to idealne połączenie lekkości, efektywności i wytrzymałości – stworzony z myślą o rowerzystach, którzy lubią dynamiczne podjazdy i płynne, techniczne zjazdy. Karbonowa rama OMR, zawieszenie Fox 34 Float Factory 140 mm oraz topowy napęd Shimano XT 12s czynią z tego roweru świetnego towarzysza na maratony MTB, całodzienne wyprawy i szlaki typu singletrack.
Model SL oznacza superlekką konstrukcję z naciskiem na osiągi – Occam M10 waży ok. 12 kg i oferuje zdalną blokadę zawieszenia oraz geometrię trailową zoptymalizowaną pod kontrolę i komfort. Dzięki kołom OQUO i karbonowej kierownicy OC, rower prowadzi się pewnie nawet w trudnym
Specyfikacja:
Tabela Rozmiarów:
Strona producenta: Orbea Occam SL LT
Artykuł: Orbea Occam SL 2026
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Occam OMR |
|---|---|
| Widelec | Fox 36 Float SL Factory 140, Grip SL, Remote-Adj Push-lock, QR15x110, Kashima |
| Rura sterowa | Alloy 1-1/2", Black Oxidated Bearing |
| Korba | Shimano XT M8120 32t |
|---|---|
| Kaseta | Shimano CS-M7100 10-51t 12-Speed |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano XT M8100 SGS Shadow Plus |
| Manetki | Shimano XT M8100 I-Spec EV |
| Hamulce | Shimano XT Hydraulic Disc |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | N/A |
| Koła | Oquo Mountain Performance MP30TEAM |
|---|---|
| Opony | Schwalbe Wicked Will Evo TLE, 29x2.40 Super Race, Speed Grip, Addix, Brown |
| Oś przedniego koła | N/A |
| Kierownica | OC Mountain Control MC10 Carbon, Rise 20, Szerokość 800mm |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC11 Alu SL, 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31.6mm, Dropper |
| Siodło | Fizik Terra Ridon X5 145mm |
| Chwyty | Ergon GXR |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446955006 |
| Model | Orbea rower MTB OCCAM SL M10 Sunset Carbon - Black |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.