Rower MTB Trailowy Orbea OCCAM SL M-LTD 2026 Orbea OCCAM SL M-LTD 2026 – lekki, responsywny i gotowy na każdy szlak
Twój rower powinien odpowiadać Twojej wizji jazdy, dostosowując się do każdej przygody, jaką niesie szlak. Occam SL otwiera przed Tobą drzwi do górskich wypraw i długich dystansów.
Lekki i wydajny, z szybką geometrią trailową i efektywnym zawieszeniem, zapewnia pełną kontrolę i płynność jazdy. Kiedy szlak wzywa, Occam SL zawsze jest o krok do przodu, sprawiając, że każda przygoda staje się jeszcze bardziej ekscytująca.
Poznaj Orbea Occam SL M-LTD 2026 – flagowy model trailowy, który łączy maksymalną wydajność podjazdową z doskonałą kontrolą na zjazdach. Wyposażony w karbonową ramę OMR, ultralekkie komponenty oraz topowe zawieszenie Fox Factory z powłoką Kashima, ten rower to wybór dla najbardziej wymagających riderów. Idealny na maratony MTB, długie wyprawy po singletrackach i techniczne szlaki.
Z technologią z najwyższej półki – napęd Sram XX Eagle AXS, karbonowe koła OQUO MP30LTD, sztyca regulowana Fox Transfer SL – Occam SL M-LTD jest gotowy na wszystko. Zdalna blokada zawieszenia OC Squidlock oraz nowa geometria ułatwiają szybkie tempo i pełną kontrolę na każdej trasie.
Specyfikacja:
Tabela Rozmiarów:
Strona producenta: Orbea Occam SL LT
Artykuł: Orbea Occam SL 2026
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Occam OMR |
|---|---|
| Widelec | Fox 36 Float SL Factory 140, Grip SL, Remote-Adj Push-lock, QR15x110, Kashima |
| Amortyzator | Fox Float Factory Remote Push-lock Evol Kashima custom tune 210x50mm |
| Rura sterowa | Alloy 1-1/2", Black Oxidated Bearing |
| Korba | Sram XX Eagle Dub Black 32t |
|---|---|
| Kaseta | Sram XX-1297 Eagle 10-52t 12-Speed |
| Łańcuch | Sram XX Eagle 12-Speed |
| Przerzutka tył | Sram XX Eagle AXS |
| Manetki | Sram AXS Pod Ultimate |
| Hamulce | Shimano XTR Hydraulic Disc |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | N/A |
| Koła | Oquo Mountain Performance MP30LTD |
|---|---|
| Opony | Schwalbe Wicked Will Evo TLE, 29x2.40 Super Race, Speed Grip, Addix, Brown |
| Oś przedniego koła | N/A |
| Kierownica | OC Mountain Control MC10 Carbon, Rise 20, Width 800 |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC11 Alu SL, 0º |
| Sztyca | Fox Transfer SL Factory Kashima Dropper 31.6 |
| Siodło | Fizik Terra Ridon X1 145mm |
| Chwyty | Ergon GXR |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446955228 |
| Model | Orbea rower MTB OCCAM SL M-LTD Green-Carbon Gloss |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.