Rower MTB Trailowy Orbea OCCAM SL H30 2026 Orbea OCCAM SL H30 2026 – trailowy rower MTB, który łączy jakość i przystępną cenę
Twój rower powinien odpowiadać Twojej wizji jazdy, dostosowując się do każdej przygody, jaką niesie szlak. Occam SL otwiera przed Tobą drzwi do górskich wypraw i długich dystansów.
Lekki i wydajny, z szybką geometrią trailową i efektywnym zawieszeniem, zapewnia pełną kontrolę i płynność jazdy. Kiedy szlak wzywa, Occam SL zawsze jest o krok do przodu, sprawiając, że każda przygoda staje się jeszcze bardziej ekscytująca.
Orbea Occam SL H30 2026 to lekki, nowoczesny rower trailowy stworzony dla tych, którzy chcą odkrywać górskie szlaki bez kompromisów. Aluminiowa rama hydroformowana z geometrią Pure Trail, zawieszenie o skoku 140 mm oraz koła 29” zapewniają idealne połączenie komfortu, zwinności i stabilności. To wszechstronny sprzęt gotowy na wszystko – od codziennych przejażdżek po techniczne trasy w górach.
Z przodu pracuje Marzocchi Bomber Z2 140 mm z blokadą na kierownicy, a z tyłu amortyzator Fox Float Performance. Napęd Shimano Deore 1×12 to gwarancja niezawodności i prostoty obsługi, a hamulce hydrauliczne Shimano zapewniają pewne hamowanie w każdych warunkach. Dzięki sztycy regulowanej i zdalnej blokadzie zawieszenia, Occam SL H30 gotowy jest na wszystko, co spotkasz na szlaku.
Specyfikacja:
Tabela Rozmiarów:
Strona producenta: Orbea Occam SL LT
Artykuł: Orbea Occam SL 2026
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Occam Hydro, 29", Concentric Boost 12x148, geometria Pure Trail, wewnętrzne i zewnętrzne prowadzenie przewodów, asymetryczna konstrukcja, kompatybilność z narzędziem OC multitool |
|---|---|
| Widelec | Marzocchi Bomber Z2 140 Rail Remote Push-Lock QR15x110 |
| Rura sterowa | FSA 1-1/2" Integrated Aluminium Cup |
| Korba | Kuta stop aluminium, 32 zęby |
|---|---|
| Kaseta | Shimano CS-M6100, 10-51T, 12-rzędowa |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano Deore M6100 SGS Shadow Plus |
| Manetki | Shimano Deore M6100 |
| Hamulce | Shimano MT201, hydrauliczne tarczowe |
|---|
| Koła | Aluminium, Tubeless, 29", szerokość 29c, 32 szprychy |
|---|
| Kierownica | OC Mountain Control MC30, Rise 20, szerokość 800 mm |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC20, 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31.6 mm, Dropper |
| Siodło | Selle Royal 2058 DRN |
| Chwyty | OC Lock On |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446954481 |
| Model | Orbea rower MTB OCCAM SL H30 Metallic Cinnamon - Black |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.