Rower MTB Trailowy Orbea OCCAM SL H10 2026 Orbea OCCAM LT H10 2026 – Zaawansowany rower trailowy do prawdziwego MTB
Twój rower powinien odpowiadać Twojej wizji jazdy, dostosowując się do każdej przygody, jaką niesie szlak. Occam SL otwiera przed Tobą drzwi do górskich wypraw i długich dystansów.
Lekki i wydajny, z szybką geometrią trailową i efektywnym zawieszeniem, zapewnia pełną kontrolę i płynność jazdy. Kiedy szlak wzywa, Occam SL zawsze jest o krok do przodu, sprawiając, że każda przygoda staje się jeszcze bardziej ekscytująca.
Orbea Occam LT H10 2026 to wszechstronny rower MTB stworzony z myślą o rowerzystach, którzy chcą jeździć szybko, technicznie i bez kompromisów. Zbudowany na lekkiej, a zarazem wytrzymałej aluminiowej ramie LT (Long Travel), wyposażony w zawieszenie Fox Float Performance o skoku 160/150 mm i komponenty Shimano XT, model H10 to maszyna gotowa na każde wyzwanie – od epickich wypraw po najbardziej wymagające szlaki enduro.
Specyfikacja:
Tabela Rozmiarów:
Strona producenta: Orbea Occam SL LT
Artykuł: Orbea Occam SL 2026
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Occam Hydro, 29", Concentric Boost 12x148, geometria Pure Trail, wewnętrzne i zewnętrzne prowadzenie przewodów, asymetryczna konstrukcja, kompatybilna z OC multitool |
|---|---|
| Widelec | Fox 36 Float SL Performance 140, Grip, Remote Push-lock, QR15x110 |
| Rura sterowa | FSA 1-1/2" Integrated Aluminium Cup |
| Korba | Race Face Aeffect, 32 zęby |
|---|---|
| Kaseta | Shimano CS-M7100, 10-51T, 12-rzędowa |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano XT M8100 SGS Shadow Plus |
| Manetki | Shimano SLX M7100 I-Spec EV |
| Hamulce | Shimano M6100, hydrauliczne tarczowe |
|---|
| Koła | Race Face AR 30c, Tubeless Ready |
|---|
| Kierownica | OC Mountain Control MC30, Rise 20, szerokość 800 mm |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC20, 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31.6 mm, Dropper |
| Siodło | Fizik Terra Ridon X5, 145 mm |
| Chwyty | OC Lock On |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446954535 |
| Model | Orbea rower MTB OCCAM SL H10 Tanzanite |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.