Rower MTB Trailowy Orbea OCCAM LT M10 2026
Orbea OCCAM LT M10 2026 – Topowy rower trailowy dla wymagających riderów Zmień góry w swój plac zabaw
Twój rower powinien pasować do Twojej wizji jazdy, dostosowując się do każdej przygody, jaką niesie szlak. Occam LT to głos w Twojej głowie, który mówi Ci, że możesz cisnąć mocniej, mniej hamować i przesuwać granice jeszcze dalej. Na szczęście ma wszystko, czego potrzebujesz, by wydostać się z każdej opresji!
Attitude Adjust pozwala Ci zmienić geometrię w około 15 sekund. Kiedy robi się naprawdę ostro, możesz być pewien, że Occam LT M-Team jest gotowy na pełen chaos! Orbea Occam LT M10 2026 to najwyższej klasy karbonowy rower MTB, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Zawieszenie Fox Factory z powłoką Kashima, napęd Shimano XT, lekkie koła OQUO MC32TEAM i rama z włókna węglowego OMR sprawiają, że ten rower łączy szybkość, precyzję i niesamowitą kontrolę na zjazdach oraz podjazdach. Idealny wybór dla tych, którzy oczekują najlepszej jakości, nowoczesnych rozwiązań i bezkompromisowych osiągów na szlaku.
Specyfikacja:
Tabela Rozmiarów:
Strona producenta: Orbea Occam SL LT
Artykuł: Orbea Occam LT 2026
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Occam OMR |
|---|---|
| Widelec | Fox 36 Float Factory 160, Grip X, QR15x110, Kashima |
| Amortyzator | Fox Float X Factory 2-Pos Adjust Evol LV Kashima custom tune 210x55mm |
| Rura sterowa | Alloy 1-1/2", Black Oxidated Bearing |
| Korba | Race Face Turbine 32t |
|---|---|
| Kaseta | Shimano CS-M7100 10-51t 12-Speed |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano XT M8100 SGS Shadow Plus |
| Manetki | Shimano XT M8100 I-Spec EV |
| Hamulce | Shimano XT Hydraulic Disc |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | N/A |
| Tarcze hamulcowe | Galfer Wave Rotors 203mm front / 180mm rear |
| Koła | Oquo Mountain Control MC32TEAM |
|---|---|
| Oś przedniego koła | N/A |
| Kierownica | OC Mountain Control MC10 Carbon, Rise 20, Width 800 |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC11 Alu SL, 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC10, 31.6mm, Dropper |
| Siodło | Ergon SM Enduro |
| Chwyty | Ergon GE10 |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446955464 |
| Model | Orbea rower MTB OCCAM LT M10 Green-Carbon Gloss |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.