Rower MTB Trailowy Orbea OCCAM LT M-TEAM 2026
Orbea OCCAM LT M-Team 2026 – Karbonowy rower trailowy, który przesuwa granice Zmień góry w swój plac zabaw
Twój rower powinien pasować do Twojej wizji jazdy, dostosowując się do każdej przygody, jaką niesie szlak. Occam LT to głos w Twojej głowie, który mówi Ci, że możesz cisnąć mocniej, mniej hamować i przesuwać granice jeszcze dalej. Na szczęście ma wszystko, czego potrzebujesz, by wydostać się z każdej opresji!
Attitude Adjust pozwala Ci zmienić geometrię w około 15 sekund. Kiedy robi się naprawdę ostro, możesz być pewien, że Occam LT M-Team jest gotowy na pełen chaos! Orbea Occam LT M-Team 2026 to zaawansowany rower MTB stworzony z myślą o riderach, którzy szukają maksymalnej precyzji, kontroli i lekkości. Wersja M10 łączy wyścigową ramę karbonową OMR z zawieszeniem Fox Factory Kashima oraz napędem Sram X0 Eagle AXS, co zapewnia niezrównane wrażenia z jazdy na technicznych trasach, singlach i w górach. Ten rower to kompromis między szybkością pod górę a pełną pewnością na zjazdach.
Specyfikacja:
Tabela Rozmiarów:
Strona producenta: Orbea Occam SL LT
Artykuł: Orbea Occam LT 2026
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Occam OMR |
|---|---|
| Widelec | Fox 36 Float Factory 160, Grip X, QR15x110, Kashima |
| Amortyzator | Fox DHX Factory 2-Pos Adjust custom tune 210x55mm |
| Rura sterowa | Alloy 1-1/2", Black Oxidated Bearing |
| Korba | Sram X0 Eagle Dub Black 32t |
|---|---|
| Kaseta | Sram GX-1275 Eagle 10-52t 12-Speed |
| Łańcuch | Sram GX Eagle 12-Speed |
| Przerzutka tył | Sram X0 Eagle AXS |
| Manetki | Sram AXS Pod |
| Hamulce | Shimano XT Hydraulic Disc |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | N/A |
| Tarcze hamulcowe | Galfer Wave Rotors 203mm front / 180mm rear |
| Koła | Oquo Mountain Control MC32LTD |
|---|---|
| Oś przedniego koła | N/A |
| Kierownica | OC Mountain Control MC10 Carbon, Rise 20, Width 800 |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC11 Alu SL, 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC10, 31.6mm, Dropper |
| Siodło | Ergon SM Enduro Comp Men S/M |
| Chwyty | Ergon GE10 |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446955600 |
| Model | Orbea rower MTB OCCAM LT M-TEAM Sunset Carbon - Black |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.