Rower MTB Trailowy Orbea OCCAM LT H10 2026
Orbea OCCAM LT H10 2026 – Zaawansowany rower trailowy do prawdziwego MTB Zmień góry w swój plac zabaw
Twój rower powinien pasować do Twojej wizji jazdy, dostosowując się do każdej przygody, jaką niesie szlak. Occam LT to głos w Twojej głowie, który mówi Ci, że możesz cisnąć mocniej, mniej hamować i przesuwać granice jeszcze dalej. Na szczęście ma wszystko, czego potrzebujesz, by wydostać się z każdej opresji!
Attitude Adjust pozwala Ci zmienić geometrię w około 15 sekund. Kiedy robi się naprawdę ostro, możesz być pewien, że Occam LT jest gotowy na pełen chaos!
Orbea Occam LT H10 2026 to wszechstronny rower MTB stworzony z myślą o rowerzystach, którzy chcą jeździć szybko, technicznie i bez kompromisów. Zbudowany na lekkiej, a zarazem wytrzymałej aluminiowej ramie LT (Long Travel), wyposażony w zawieszenie Fox Float Performance o skoku 160/150 mm i komponenty Shimano XT, model H10 to maszyna gotowa na każde wyzwanie – od epickich wypraw po najbardziej wymagające szlaki enduro.
Specyfikacja:
Tabela Rozmiarów:
Strona producenta: Orbea Occam SL LT
Artykuł: Orbea Occam LT 2026
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Occam Hydro. Concentric Boost 12x148 rear axle. Pure Trail geometry. Both Internal & External cable routing. Asymmetric design. 29" wheels. Linkage compatible with OC multitool |
|---|---|
| Widelec | Fox 36 Float Performance 160, Grip 3-Pos, QR15x110 |
| Amortyzator | Fox Float X Performance 2-Pos Evol LV custom tune 210x55mm |
| Rura sterowa | FSA 1-1/2" Integrated Aluminium Cup |
| Korba | Race Face Aeffect 32t |
|---|---|
| Kaseta | Shimano CS-M7100 10-51t 12-Speed |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano XT M8100 SGS Shadow Plus |
| Manetki | Shimano SLX M7100 I-Spec EV |
| Hamulce | Shimano M6120 Hydraulic Disc |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | N/A |
| Koła | Race Face AR 30c Tubeless Ready |
|---|---|
| Oś przedniego koła | N/A |
| Kierownica | OC Mountain Control MC30, Rise 20, Width 800 |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC20, 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31.6mm, Dropper |
| Siodło | Ergon SM Enduro |
| Chwyty | OC Lock On |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446954757 |
| Model | Orbea rower MTB OCCAM LT H10 Metallic Cinnamon - Black |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.