Rower Górski Cross Country/XC Orbea ALMA H30 2024 Rower górski Orbea ALMA H30 2024 - profesjonalny rower na wyciągnięcie ręki Zaawansowany rower górski Orbea ALMA H30 2024, dedykowany entuzjastom cross-country i zawodowcom pragnącym osiągnąć doskonałość w każdym przekręceniu korbą! Wybór tej hardtailowej maszyny to klucz do wyższych sfer wydajności wśród rowerów górskich.
Orbea ALMA H30 2024 to elitarne narzędzie dla pasjonatów jazdy, oferujące doskonałe parametry i lekkość. Rama z hydroformowanego aluminium, zachowująca fenomenalną lekkość, gwarantuje niezawodność w każdych warunkach terenowych. Geometria XC, dostosowana do wymagań miłośników cross-country, zapewnia efektywność zarówno podczas zjazdów, jak i podjazdów.
Doskonała reakcja na nacisk pedała, solidność nawet podczas najtrudniejszych zjazdów - Orbea ALMA H30 2024 to gwarancja wydajności. Rama z systemem wewnętrznego prowadzenia kabli eliminuje rozpraszacze, zwiększając trwałość i estetykę.
Najwyższej klasy komponenty, takie jak zaawansowany system hamulcowy Shimano MT201 Hydraulic Disc, precyzyjne przełożenia Shimano SLX M7100 SGS Shadow Plus oraz solidne koła bezdętkowe Alloy, wprowadzają niezwykłą wydajność w życie podczas intensywnych tras górskich. Perfekcyjne amortyzatory SR Suntour RAIDON 32 RLR 100mm Boost sprawiają, że Orbea ALMA H30 2024 to hardtail, który z łatwością radzi sobie z każdym terenem.
Projektowany dla osiągania najlepszych wyników podczas wymagających podjazdów i intensywnych przyspieszeń, rower górski Orbea ALMA H30 2024 stanowi wybór dla tych, którzy pragną być najszybszymi. Program personalizacji kolorystyki i komponentów Orbea MyO pozwala dostosować rower do indywidualnych preferencji bez dodatkowych kosztów. Inwestuj w triumf na trasie i odkryj potencjał roweru Orbea ALMA H30 2024!
Specyfikacja:
Tabela rozmiarów:
Artykuł na stronie dealera Orbea Alma
Strona producenta Orbea Alma
Instrukcja Blue Paper Orbea Alma Carbon
Instrukcja Blue Paper Orbea Alma Aluminium
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Alma Hydro Alloy, Boost 12x148, BSA BB, Internal cable routing. |
|---|---|
| Widelec | SR Suntour RAIDON 32 RLR 100mm Boost |
| Stery | Acros Alloy 1-1/8 - 1-1/2" Integrated |
| Korba | Forged alloy, 32t, Boost |
|---|---|
| Kaseta | Sun Race 11-51t 12-Speed |
| Łańcuch | KMC X12 |
| Manetki | Shimano Deore M6100 |
| Osłona łańcucha | – |
| Hamulce | Shimano MT201 Hydraulic Disc |
|---|
| Koła | Alloy, Tubeless, 25c, 32H |
|---|---|
| Opony | Maxxis Ikon 2.20" FB 60 TPI Dual |
| Kierownica | Alloy, 31.8mm, Flat, 740mm, Sweep 9 |
|---|---|
| Mostek | Alloy forged, -7º |
| Sztyca | Alloy, 27.2mm, Setback 0 |
| Siodło | Selle Royal 2058 DRN |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446544026 |
| Model | Orbea rower MTB ALMA H30 BRO-MAN |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.