Orbea TERRA RACE M11eLTD 1X 2026 szybki gravel na wyścigi i treningi Orbea TERRA RACE M11eLTD 1x 2026 to lekki, karbonowy gravel stworzony do ścigania. Rama OMX waży około 910 g i została zaprojektowana z myślą o aerodynamice i sztywności. Agresywna geometria, niski stack i wydłużony reach zapewniają sportową pozycję i pełną kontrolę na trasie. Zintegrowany kokpit OC poprawia aerodynamikę i wygląda nowocześnie. Gravel wyposażony w precyzyjny, mechaniczny napęd Sram Red XPLR 13s, lekkie koła OQUO oraz opony Vittoria Terreno T30 700×40c, które świetnie sprawdzają się na szutrach i asfalcie. Model gotowy na szybkie treningi i wyścigi w trudnym terenie.
Cechy szczególne:
Aerodynamiczny karbonowy zestaw OMX + zintegrowany kokpit
Agresywna geometria wyścigowa: niski stack, długi reach
Kompaktowe 45 mm prześwitu na opony, gotowy na zawody
Napęd Sram Red XPLR ASX 13s – precyzja i niezawodność
Specyfikacja
Tabela rozmiarów
Strona producenta: Orbea Terra Race 2026 Instrukcja: Instrukcja Orbea Terra Race 2026
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Terra carbon OMX Disc, konstrukcja monocoque, HS 1,5", BB386EVO, prowadnica 1X, kompatybilna z miernikiem mocy, oś przelotowa 12x142mm tył, gwint M12xP1, hak UDH. |
|---|---|
| Widelec | Orbea Terra ICR, pełny karbon, kompatybilny z główką ramy 1-1/8" – 1,5", oś przelotowa 12x100mm, gwint M12xP1. |
| Korba | SRAM Red XPLR AXS Dub Wide PowerMeter 42T |
|---|---|
| Kaseta | SRAM XG-1290, 10-46T, 13-biegowa |
| Łańcuch | SRAM Red |
| Przerzutka tył | SRAM Red XPLR AXS, 13-biegowa |
| Manetki | SRAM Red AXS |
| Hamulce | SRAM Red AXS, hydrauliczne |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | Brak danych (N/A) |
| Koła | Oquo Road Performance RP50LTD |
|---|---|
| Opony | Vittoria Terreno T30 Fine Loose Gravel Endurance G2.0, 700x40c |
| Oś przedniego koła | Orbea Thru Axle 12x100mm M12xP1 Lite |
| Oś tylnego koła | Orbea Thru Axle 12x142mm M12xP1 Lite |
| Kierownica | Zintegrowana kierownica i mostek OC SH-RA10, Road Aero Carbon, Reach 80 mm, Drop 125 mm |
|---|---|
| Sztyca | OC Performance XP10 Carbon, 27,2 mm, offset 0 |
| Siodło | Selle San Marco Shortfit 2.0 Start Up Off Road |
| Owijka kierownicy | Orbea Anti-Slippery / amortyzująca |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446952449 |
| Model | Orbea rower gravelowy TERRA RACE M11eLTD 1X Frozen Concrete |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.