Orbea Terra M30TEAM 1X 2026 lekki gravel gotowy na każdą przygodę Orbea Terra M30TEAM 1X 2026 to wszechstronny rower gravelowy stworzony z myślą o eksploracji bez ograniczeń. Wykonana z karbonu rama OMR zapewnia lekkość i komfort, a geometria dostosowana do długich tras gwarantuje stabilność w zmiennym terenie. Napęd Shimano GRX RX822 1×12 z kasetą 10–51T daje precyzję, szeroki zakres przełożeń i prostotę użytkowania.
Hamulce hydrauliczne Shimano GRX RX400 zapewniają pełną kontrolę w każdych warunkach, a koła tubeless-ready z oponami Vittoria Terreno Dry 700x38c oferują przyczepność na suchych i wilgotnych nawierzchniach. Wewnętrzne prowadzenie kabli i system LOCKR zwiększają estetykę i funkcjonalność roweru.
Zalety modelu:• Karbonowa rama OMR – lekka, wygodna i gotowa na trudny teren• Napęd 1×12 Shimano GRX – prosty, niezawodny i wydajny• Koła tubeless-ready – mniej przebić, więcej jazdy, opony do 50C• Hydrauliczne hamulce – pewne hamowanie na zjazdach i w błocie • Gotowy na bikepacking – liczne mocowania i schowek LOCKR w ramie
Specyfikacja
Tabela rozmiarów
Strona producenta: Orbea Terra 2026 Instrukcja: Instrukcja Blue Paper Terra 2026
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Terra karbonowa OMR Disc, monocoque, HS 1,5", BB386EVO, kompatybilna z miernikiem mocy, oś przelotowa 12x142mm tył, gwint M12xP1, hak UDH, schowek LOCKR XXL, system mocowań MMS, gotowa pod błotniki. |
|---|---|
| Widelec | Orbea Terra Race ICR, pełny karbon, stożkowa rura sterowa 1-1/8" – 1,5", oś przelotowa 12x100mm, gwint M12xP1, system mocowań MMS, gotowy pod błotniki. |
| Rura sterowa | Zintegrowana miska sterowa FSA 1-1/2" z aluminium |
| Korba | Shimano GRX RX610 40T |
|---|---|
| Kaseta | Shimano CS-M7100 10-51T, 12-biegowa |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano GRX RX822 SGS |
| Manetki | Shimano GRX RX610 |
| Hamulce | Shimano RX410 hydrauliczne tarczowe |
|---|
| Koła | Obręcze aluminiowe, bezdętkowe, 700c, szerokość wewnętrzna 21mm |
|---|---|
| Opony | Vittoria Terreno T30 Fine Loose Gravel Endurance G2.0 700x45c |
| Kierownica | OC Gravel GR31, Reach 70mm, Drop 110mm |
|---|---|
| Mostek | OC Road Performance RP23, -5° |
| Sztyca | SP 0.2 Carbon, średnica 27,2mm, offset 20mm |
| Siodło | Fizik Terra Argo X7, szyny aluminiowe, szerokość 150mm |
| Błotniki | Brak |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446934186 |
| Model | Orbea rower gravelowy TERRA M30TEAM 1X MYO |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.