Rower Orbea Terra M21e TEAM 1X 2023
Rower Orbea Terra to niekończące się odkrywanie, nocne przygody, nierówne drogi i szutrowe szlaki – jest wiele znaczeń słowa "gravel". Nie ma wątpliwości, że rower gravelowy musi je wszystkie pokonywać z kontrolą, szybkością i wygodą, ale przede wszystkim stworzyć pragnienie dobrej zabawy. Zaprojektowana od podstaw z myślą o szutrze, Orbea Terra nie jest przerobionym rowerem szosowym ani odchudzonym rowerem górskim. Dodaj komfortu swoim przygodom na drodze, w końcu odkryj, dokąd prowadzi ten polny szlak, lub pozwól, aby Twoje wycieczki trwały aż do zmierzchu. Terra została zaprojektowana do najszerszego zakresu zastosowań i może być skonfigurowana tak, aby radziła sobie tak, jak chcesz w terenie, na którym jeździsz najczęściej. Chcesz mieć niepowtarzalny rower możesz skorzystać z personalizacji w MyOrbea. Rower Orbea Terra został zaprojektowany do najszerszego zakresu zastosowań i może być skonfigurowana tak, aby radził sobie jak chcesz w terenie, na którym jeździsz najczęściej, na szosie, dojeździe do pracy czy szkoły. Nowe rowery Orbea Terra są dostępne także w wersjach ram z aluminium.
Specyfikacja:
* Rozmiar kierownicy;
Zastosowane technologie w modelach Orbea Terra Gravel:
Carbon Orbea Monocoque: Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technologicznie karbonowych konstrukcji OMR, aby stworzyć najbardziej wyrafinowaną ramę, która powstaje w złożonym i żmudnym procesie, którego rezultaty będziesz w stanie ocenić na szlaku.
Koła: W rowerach Orbea Terra można mieć zamontowane opony 700x45C wydajności lub agresywne z bieżnikiem 2,1”x650B dla ekstremalnej wytrzymałości, przyczepności i komfortu.
Napęd: Zaprojektowanie naszej ramy od podstaw dało nam możliwość rozwiązania problemu, który istnieje w wielu ramach gravelowych. Mianowicie oferowanie szeregu opcji układu napędowego bez zmniejszania prześwitu przy oponach. Zębatka 1X do 44T, zębatka 2X mniejsza zębatka do 34T.
Geometria: Nowa Orbea Terra została zaprojektowana, by czuć się jak w domu w piaszczystych, żwirowych, czy jakichkolwiek innych warunkach, które napotkasz: Zoptymalizowana długość dolnej rury tylnego trójkąta dla płynnej jazdy i zwinności. Dłuższa górna rura i krótki mostek dla precyzyjnej jazdy po drodze. Zmieniony kąt główki dla większej stabilności i precyzji. Obniżony suport dla pewniejszych zjazdów w terenie. Zwiększono rozstaw osi dla stabilności i komfortu.
Widelec: Orbea Terra wykorzystuje solidną koronę, zaokrąglony profil i dłuższe golenie widelca oraz naszą najlepszą konstrukcję z karbonu OMR, aby zapewnić lepszą kombinację komfortu, prześwitu na oponę i sztywności skrętnej.
ICR: Wewnętrzne prowadzenie linek już od kierownicy puszczane są w mostek, czyli są nie widoczne w nowej Orbea Terra.
Lockr: Nasza karbonowa rama w Orbea Terra M oferuje schowek wewnątrz dolnej rury, ukryty za koszykiem na bidon, gdzie jest miejsce na dętkę, pompkę lub nabój CO2, a także narzędzia, kluczyki do samochodu czy przekąskę. Rama Orbea Terra oferuje jeszcze mocowania na 3 bidony oraz mocowanie błotników - system MMS. Ergonomia: Rower Orbea Terra oferuje więcej kontroli na szutrze i wytrzymałości. Zwiększony wysięg daje kolarzowi optymalną pozycję, zapewniającą kontrolę i komfort podczas dłuższych lub bardziej wymagających przejażdżek. Kierownica gravelowa OC: To proste i eleganckie ergonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu szyja i ramiona mogą się nieco bardziej zrelaksować, skupiając się na lepszej jeździe. Poszerzone dolne chwyty zapewniają większą kontrolę podczas zjazdów i trudnych podjazdów. MYO - zaprojektuj swój rower: Wszystkie modele Terra oferują opcje zmiany komponentów. Zmiana kół, kasety lub innych komponentów jest możliwa w trakcie procesu zamawiania, dzięki czemu Twoja Orbea Terra dociera do dealera w dokładnie takiej konfiguracji, jakiej sobie życzysz.
Dla rowerów Orbea Terra carbon oferujemy pełny program MyO, który pozwoli kolarzowi spersonalizować swój rower Orbea w stopniu, który jest wyjątkowy w branży. Dostosuj kolor swojej Orbea Terra za darmo.
strona producenta Orbea Terra
Instrukcja Blue Paper Orbea Terra Hydro
Instrukcja Blue Paper Orbea Terra OMR
artykuł na stronie Dystrybutora Orbea Terra
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Terra OMR Carbon monocoque construction Press-Fit, oś 12mm x 142mm tył, gwint M12x2 P1, wewnętrzne prowadzenie kabli, kompatybilna z miernikiem mocy, LOCKR schowek. |
|---|---|
| Widelec | Orbea Terra ICR, w pełni carbonowy, 1-1/8" - 1,5", taperowana główka, sztywna oś 12x100mm, gwint M12x2 P1 |
| Stery | Zintegrowane aluminiowy FSA 1-1/2" |
| Kaseta | SRAM XG-1271 XPLR 10-44t 12-przełożeń |
|---|---|
| Łańcuch | SRAM Force X12 |
| Przerzutka tył | SRAM Force XPLR eTAP AXS |
| Manetki | SRAM Force eTap AXS |
| Hamulce | SRAM Force eTap AXS, Hydrauliczne Tarczowe |
|---|
| Koła | FULCRUM Rapid Red 500 DB |
|---|---|
| Opony | Pirelli Cinturato™ Gravel H 700x40c TLR |
| Oś przedniego koła | Orbea Thru Axle 12x100mm M12x2 P1 Solid |
| Oś tylnego koła | Orbea Thru Axle 12x142mm M12x2 P1 Solid |
| Kierownica | Easton EC90 AX Carbon, Flara 16º, Di2 wewnętrze prowadzenie przewodów |
|---|---|
| Mostek | Orbea OC RP21 Road Performance ICR, -8º, IFC01 Interfejs do montażu komputera |
| Siodło | Prologo Akero AGX STN 155mm |
| Bateria | SRAM Powerpack |
|---|
| Marka | Orbea |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.