Orbea Terra H45 1X – gravel z niezawodnym Shimano CUES 2026Orbea Terra H45 1X to wszechstronny rower gravelowy, który łączy wytrzymałość, komfort i nowoczesną technologię. Dzięki lekkiej aluminiowej ramie oraz karbonowemu widelcowi idealnie sprawdzi się na szutrowych trasach, asfaltowych drogach i leśnych duktach. Jego sercem jest nowoczesny napęd Shimano CUES 1X11, który zapewnia płynną zmianę biegów, trwałość i prostotę obsługi. Aluminiowa rama hydroformowana – lekka, mocna i odporna na trudy gravelowych wypraw Karbonowy widelec – skutecznie tłumi drgania i zwiększa komfort jazdy Napęd Shimano CUES 1X11 – płynna zmiana biegów i trwałość na długie lata Opony 38 mm – doskonała przyczepność na każdej nawierzchni Nowoczesna geometria – wygodna pozycja, idealna na długie dystanse Orbea Terra H45 1X 2026 to rower dla tych, którzy szukają niezawodnego i wszechstronnego gravela do jazdy po różnorodnym terenie. Świetnie sprawdzi się zarówno na codziennych trasach, jak i długich wyprawach bikepackingowych. Zdjęcia mają charakter poglądowy.Specyfikacja: Tabela rozmiarów Strona producenta: Orbea Terra Instrukcja: Instrukcja Blue Paper Terra
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Terra Hydro disc, hydroformowane aluminium triple-butted, HS 1.5″, PF, Oś przelotowa 12mm x 142mm tył, gwint M12x2 P1, wewnętrzne prowadzenie linek, sztyca 27,2mm, system MMS |
|---|---|
| Widelec | Orbea Terra ICR, pełny karbon, kompatybilna rura sterowa 1-1/8″ – 1,5″ stożkowa, Oś przelotowa 12x100mm, gwint M12x2 P1 |
| Rura sterowa | FSA 1-1/2″ zintegrowane aluminiowe łożyska |
| Korba | Shimano Cues U6040 40T |
|---|---|
| Kaseta | Shimano CS-LG400 11-50T 11-biegowa |
| Łańcuch | Shimano LG500 |
| Przerzutka tył | Shimano Cues U6000 GS Shadow |
| Manetki | Shimano U6030 |
| Hamulce | Shimano RS405 Hydraulic Disc |
|---|
| Koła | Aluminiowe, Tubeless, 700c, 21c |
|---|---|
| Opony | Vittoria Terreno T30 drobny, sypki żwir 700x40c |
| Oś przedniego koła | Orbea Oś przelotowa 12x100mm M12x2 P1 Solid |
| Oś tylnego koła | Orbea Oś przelotowa 12x142mm M12x2 P1 Solid z wewnętrznym gwintem |
| Kierownica | OC Gravel GR31-R, Wzniesienie 15, Zasięg 70, Drop 110 |
|---|---|
| Sztyca | SP 0.2 Carbon, 27.2mm, Offset 20 |
| Siodło | Szyna aluminiowa Fizik Terra Argo X7 150 mm |
| Owijka kierownicy | Orbea Eva |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446099366 |
| Model | Orbea rower gravelowy TERRA H45 1X Diamond Black-Carbon View |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.