Rower Elektryczny Enduro Orbea Wild ST H20 2026
Witaj w świecie poza granicami mocy. Świecie, w którym daleko i szybko to standard. Bez względu na to, jakie wyzwanie stawia przed Tobą szlak, odpowiedź zawsze brzmi: tak.
Wild to rower stworzony bez kompromisów. Lekki i w pełni zoptymalizowany, opuszcza naszą fabrykę gotowy do akcji, wyposażony w najnowszy silnik Bosch i komponenty na poziomie wyścigowym.
Orbea Wild ST H20 2026 – Enduro z lekkim podejściem
Chcesz poczuć dzikość e-enduro, ale bez przesady w skoku zawieszenia? Orbea Wild ST H20 2026 to wersja „Short Travel” kultowego modelu Wild – z zawieszeniem o skoku 150 mm, które zapewnia więcej zwinności, niż typowy e-tank. Ten rower jest idealny dla tych, którzy jeżdżą technicznie, dynamicznie i… lubią, gdy rower nie prowadzi za nich, tylko razem z nimi.
Sercem roweru jest potężny silnik Bosch Performance Line CX (85 Nm) wspierany przez akumulator 750 Wh, co daje ogromny zasięg i moment obrotowy do zdobywania każdego szczytu. Aluminiowa rama Wild Hydro to gwarancja wytrzymałości, a zawieszenie Fox 36 AWL + Float Performance Trunnion idealnie zgrywa się z charakterem tego roweru – trailowe zacięcie, enduro gotowość.
Do tego dochodzi solidny napęd Shimano Deore/SLX 1×12, mocne hamulce Shimano M6120, koła Race Face AR30c i opony Maxxis Dissector EXO+ – czyli zestaw gotowy na wszystko, od flow traili po szutrowe petardy i górskie przygody z dropami w tle.
Dlaczego warto wybrać Orbea Wild ST H20 2026?
Silnik Bosch Performance CX (85 Nm) – sprawdzony, mocny i responsywny
Bateria Bosch Powertube 750 Wh – więcej kilometrów, mniej ładowania
Zawieszenie 150 mm – Fox 36 + Float X dopasowane do jazdy trail/enduro
Napęd Shimano Deore/SLX 1×12 – niezawodność i precyzja w zmiennych warunkach
Hamulce Shimano M6120 + tarcze Galfer 203 mm – pewność hamowania w każdych warunkach
Koła Race Face AR30 + Maxxis Dissector EXO+ – przyczepność i trwałość na poziomie PRO
Rama aluminiowa Wild Hydro – lekka, sztywna i gotowa na wyzwania
Orbea Wild ST H20 2026 to rower dla ridera, który wie, czego chce: kontroli, zabawy i bezproblemowego wsparcia na każdym kilometrze.
Specyfikacja:
Tabela rozmiarów
Uwaga Specyfikacje, kolory i komponenty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
Strona producenta: Orbea Wild 2026
Instrukcja: Blue Paper Orbea Wild Carbob, Alu
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Wild Hydro, 29″, Concentric Boost 12×148 |
|---|---|
| Widelec | Fox 36 Float AWL HD Sport 150, Rail 2.0, QR15x110 |
| Rura sterowa | Aluminium 1-1/2″, Black Oxidated Bearing |
| Kaseta | Shimano CS-M7100 10-51t, 12-biegowa |
|---|---|
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano SLX M7100 SGS Shadow Plus |
| Manetki | Shimano Deore M6100 I-Spec EV |
| Osłona łańcucha | e*thirteen Plus Bosch CX Gen4 CL 55 32-36T |
| Hamulce | Shimano M6120, hydrauliczne tarczowe |
|---|---|
| Tarcze hamulcowe | Galfer Wave Rotors 203 mm przód / tył |
| Koła | Race Face AR 30c, Tubeless Ready |
|---|---|
| Opony | Maxxis Dissector 2.40″, 120 TPI, 3C MaxxTerra, Exo+, TLR |
| Kierownica | OC Mountain Control MC30, Rise 20 mm, szerokość 800 mm |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC20, 0° |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31.6 mm, regulowana (dropper) |
| Siodło | Selle Royal Vivo Sport Men, 145 x 269 mm |
| Chwyty | OC Lock On |
| Oświetlenie | Brak |
| Silnik | Bosch Performance Line CX BDU3843 |
|---|---|
| Bateria | Bosch Powertube 750 Wh Horizontal BBP3770 |
| Wyświetlacz | Bosch System Controller BRC3100 |
| Ładowarka | Bosch Charger 4A (230V) BPC3400 |
| Range Extender | Niedostępny |
| Pilot | Bosch Mini Remote BRC3300 |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446952722 |
| Model | Orbea rower elektryczny WILD ST H20 Halo Silver |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.