Rower Elektryczny Enduro Orbea Wild M20 Mullet 2026
Witaj w świecie poza granicami mocy. Świecie, w którym daleko i szybko to standard. Bez względu na to, jakie wyzwanie stawia przed Tobą szlak, odpowiedź zawsze brzmi: tak.
Wild to rower stworzony bez kompromisów. Lekki i w pełni zoptymalizowany, opuszcza naszą fabrykę gotowy do akcji, wyposażony w najnowszy silnik Bosch i komponenty na poziomie wyścigowym.
Orbea Wild M20 2026 – dzika moc, która robi różnicę
Orbea Wild M20 to rower elektryczny enduro, który nie prosi o pozwolenie – on po prostu jedzie. Zbudowany na karbonowej ramie OMR, wyposażony w silnik Bosch Performance Line CX oraz nową baterię 750Wh, daje poczucie wolności i dzikiej radości z jazdy, nawet wtedy, gdy podjazdy przypominają pionowe ściany. Dzięki zawieszeniu Fox Float X Performance i widelcowi RockShox ZEB 170 mm żaden zjazd nie jest zbyt stromy, a kamienie stają się po prostu częścią krajobrazu.
Wyposażony w 12-rzędowy napęd Shimano SLX/XT i potężne czterotłoczkowe hamulce Shimano MT420, Wild M20 pozwala skupić się na jednym – jeździe. Koła Race Face AR30 i opony Maxxis Assegai oraz Minion w najbardziej agresywnych mieszankach zapewniają przyczepność na poziomie „klej do skał”.
Ten rower nie jest dla każdego – ale jeśli szukasz maszyny, która nie zna słowa „niemożliwe”, Orbea Wild M20 2026 właśnie się uśmiechnął.
Specyfikacja:
Tabela rozmiarów
Uwaga Specyfikacje, kolory i komponenty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
Strona producenta: Orbea Wild 2026
Instrukcja: Blue Paper Orbea Wild Carbob, Alu
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Wild OMR 2025, 29″, Concentric Boost |
|---|---|
| Widelec | RockShox ZEB Base-A2 DebonAir+ 170 mm |
| Rura sterowa | Alloy 1-1/2″, Black Oxidated |
| Korba | ethirteen Helix Core |
|---|---|
| Zębatka | ethirteen Direct Mount 34T |
| Kaseta | Shimano CS-M7100 10-51t, 12 biegów |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano SLX M7100 |
| Manetki | Shimano Deore M6100 |
| Osłona łańcucha | ethirteen Plus Bosch CX Gen4 |
| Hamulce | Shimano MT420 Hydraulic Disc |
|---|---|
| Tarcze hamulcowe | Galfer Wave 203 mm przód/tył |
| Koła | Race Face AR 30c Tubeless Ready |
|---|
| Kierownica | OC Mountain Control MC30, 800 mm |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC20, 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, Dropper |
| Siodło | Fizik Aidon 208x145 mm |
| Chwyty | OC Lock On |
| Oświetlenie | Brak |
| Silnik | Bosch Performance Line CX |
|---|---|
| Bateria | Bosch Powertube 750Wh |
| Wyświetlacz | Bosch System Controller BRC3100 |
| Ładowarka | Bosch Charger 4A |
| Range Extender | Brak |
| Pilot | Bosch Mini Remote |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446961144 |
| Model | Orbea rower elektryczny WILD Mullet M20 Seaweed Carbon |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.