Rower Elektryczny Enduro Orbea Wild M-TEAM Mullet 2026
Witaj w świecie poza granicami mocy. Świecie, w którym daleko i szybko to standard. Bez względu na to, jakie wyzwanie stawia przed Tobą szlak, odpowiedź zawsze brzmi: tak.
Wild to rower stworzony bez kompromisów. Lekki i w pełni zoptymalizowany, opuszcza naszą fabrykę gotowy do akcji, wyposażony w najnowszy silnik Bosch i komponenty na poziomie wyścigowym.
Orbea Wild M-TEAM 2026 – elektryczne enduro w najczystszej formie
Orbea Wild M-Team 2026 to e-bike enduro, który nie bierze jeńców. Stworzony z myślą o najbardziej wymagających riderach, oferuje potężną moc, topowe komponenty i geometrię gotową na największe dropy, najstromsze podjazdy i najdziksze trasy.
Napędzany najnowszym silnikiem Bosch Performance Line CX (BDU3843) z akumulatorem 750 Wh, daje Ci niesamowitą siłę i zasięg. Na pokładzie znajdziesz m.in. zawieszenie FOX Factory Kashima, karbonową kierownicę OC oraz pełen zestaw Shimano XT 12s z nową przerzutką M8260 – czyli technologię gotową na najcięższe warunki.
Do tego opony Maxxis Assegai i Minion, karbonowy kokpit i koła Oquo MC32TEAM POWER – a wszystko to spięte w ramie z karbonu OMR. Jeśli szukasz elektrycznego potwora, który da Ci przewagę na każdym etapie trasy – właśnie go znalazłeś.
Zalety Orbea Wild M-Team 2026:
Mocny silnik Bosch CX z akumulatorem 750 Wh
Zawieszenie FOX Factory (przód i tył) z powłoką Kashima
Napęd Shimano XT z nową technologią HYPERGLIDE+
Koła OQUO MC32TEAM POWER – stworzone do enduro
Karbonowy kokpit OC i pełna gotowość do montażu licznika
Jeśli chcesz przejąć kontrolę nad każdą linią zjazdu i cieszyć się bezkompromisowym wsparciem na podjazdach – Wild M-Team 2026 jest gotów. Ty też bądź.
Specyfikacja:
Tabela rozmiarów
Uwaga Specyfikacje, kolory i komponenty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
Strona producenta: Orbea Wild 2026
Instrukcja: Blue Paper Orbea Wild Carbob, Alu
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Wild OMR 2025, 29″, Concentric Boost 12×148 |
|---|---|
| Widelec | Fox 38 Float Factory 170 mm, Grip X2, QR15x110, Kashima |
| Rura sterowa | Aluminiowa 1-1/2″, czarne utlenianie |
| Zębatka | ethirteen espec Direct Mount 34T Boost |
|---|---|
| Kaseta | Shimano CS-M8200 10-51t, 12-Speed |
| Łańcuch | Shimano M8100 |
| Przerzutka tył | Shimano XT M8260 SGS |
| Manetki | Shimano XT M8250 |
| Osłona łańcucha | ethirteen Plus Bosch CX Gen4 CL 55 32-36T |
| Hamulce | Shimano XT, hydrauliczne tarczowe |
|---|---|
| Tarcze hamulcowe | Galfer Wave 203 mm (przód i tył) |
| Koła | Oquo Mountain Control MC32TEAM POWER |
|---|
| Kierownica | OC Mountain Control MC10 Carbon, Rise 20, szerokość 800 mm |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC11 Alu SL, 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31.6 mm, regulowana (dropper) |
| Siodło | Fizik Aidon 208×145 mm, stalowe pręty manganowe |
| Manetka sztycy | Shimano SL-MT500 I-Spec EV |
| Oświetlenie | Brak |
| Silnik | Bosch Performance Line CX BDU3843 |
|---|---|
| Bateria | Bosch Powertube 750Wh Horizontal BBP3770 |
| Wyświetlacz | Bosch Kiox 400C |
| Ładowarka | Bosch Charger 4A (230V) BPC3400 |
| Range Extender | Niedostępny |
| Pilot | Bosch Mini Remote BRC3300 |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446961328 |
| Model | Orbea rower elektryczny WILD Mullet M-TEAM Diamond-Red |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.