Rower Elektryczny Enduro Orbea Wild M10 2026
Witaj w świecie poza granicami mocy. Świecie, w którym daleko i szybko to standard. Bez względu na to, jakie wyzwanie stawia przed Tobą szlak, odpowiedź zawsze brzmi: tak.
Wild to rower stworzony bez kompromisów. Lekki i w pełni zoptymalizowany, opuszcza naszą fabrykę gotowy do akcji, wyposażony w najnowszy silnik Bosch i komponenty na poziomie wyścigowym.
Orbea Wild M10 2026 – pełnokrwisty elektryczny enduro gotowy na najcięższe warunki
Jeśli uważasz, że e-bike to tylko dodatek do przygody – Orbea Wild M10 szybko wyprowadzi Cię z błędu. Ten rower nie tylko dodaje mocy, ale daje totalnego kopa, by zjeżdżać szybciej, podjeżdżać ostrzej i bawić się dłużej. Zbudowany na karbonowej ramie OMR z geometrią enduro i napędzany nowym silnikiem Bosch Performance Line CX z akumulatorem 750 Wh, jest gotowy na każdą wyprawę – nawet tę z najczarniejszymi scenariuszami podjazdów i zjazdów.
Zawieszenie Fox Performance 170 mm z przodu i z tyłu z łatwością połknie korzenie, uskoki i kamienie, a mocne hamulce Shimano XT z tarczami Galfer 203 mm dadzą Ci pewność, że wszystko masz pod kontrolą. Osprzęt Shimano SLX/XT gwarantuje precyzję zmiany przełożeń, a koła DT Swiss H1900 SPLINE w zestawie z oponami Maxxis Assegai i Minion tworzą zestaw nie do zdarcia. Wisienką na torcie jest karbonowa kierownica, mocna sztyca regulowana i siodło Fizik Aidon – wszystko z myślą o długich dniach w siodle i maksymalnym komforcie.
Orbea Wild M10 2026 to nie tylko rower – to Twój nowy sposób na granie w enduro bez limitów.
Specyfikacja:
Tabela rozmiarów
Uwaga Specyfikacje, kolory i komponenty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
Strona producenta: Orbea Wild 2026
Instrukcja: Blue Paper Orbea Wild Carbob, Alu
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Wild OMR 2025, koła 29″, Concentric Boost 12×148 |
|---|---|
| Rura sterowa | Aluminium 1-1/2″, czarna, utleniana |
| Korba | ethirteen Helix Core |
|---|---|
| Zębatka | ethirteen espec Direct Mount 34T Boost |
| Kaseta | Shimano CS-M7100, 10-51t, 12-biegowa |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano XT M8100 SGS Shadow Plus |
| Manetki | Shimano SLX M7100 I-Spec EV |
| Osłona łańcucha | ethirteen Plus Bosch CX Gen4 CL 55 32-36T |
| Hamulce | Shimano XT, hydrauliczne tarczowe |
|---|---|
| Tarcze hamulcowe | Galfer Wave 203 mm przód / 203 mm tył |
| Koła | DT Swiss H-1900 Spline 30c TLR, 15/110 mm, 6-śrubowe |
|---|
| Kierownica | OC Mountain Control MC20 Alu SL, Rise 20 mm, szerokość 800 mm |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC20, 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31,6 mm, regulowana |
| Siodło | Fizik Aidon 208×145 mm, szyna manganowa |
| Oświetlenie | Brak |
| Silnik | Bosch Performance Line CX BDU3843 |
|---|---|
| Bateria | Bosch Powertube 750Wh, pozioma, BBP3770 |
| Wyświetlacz | Bosch System Module Kiox 400C |
| Ładowarka | Bosch 4A (230V), BPC3400 |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446960628 |
| Model | Orbea rower elektryczny WILD M10 Seaweed Carbon |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.