Rower Orbea e-bike VIBE MID H30 EQ 2023 Miejska lekkość!
W duchu funkcji miejskiej i łatwości użytkowania, opracowaliśmy nową koncepcję transportu zaprojektowaną z myślą o Twoim życiu. Rower Orbea Vibe jest również wyrafinowanym dodatkiem, który odzwierciedla Twoje poczucie stylu, nie przesłaniając go - eleganckie, zgrabne, niezawodne narzędzie, które można łatwo wprowadzić do mieszkania lub miejsca pracy.
Orbea Vibe to rower, który jest lekki i przyjemny w prowadzeniu - z silnikiem, akumulatorem i zintegrowanym systemem elektronicznym zaprojektowanym z myślą o szybkim, miejskim stylu życia.
W pełni zintegrowane oświetlenie do jazdy dziennej i nocnej poprawia Twoje bezpieczeństwo. Centrum sterowania roweru Orbea Vibe jest dyskretny i atrakcyjny przełącznik zamontowany na kierownicy. Przy projektowaniu roweru Orbea Vibe dołożono wszelkich starań, aby znaleźć najmniejszą, najlżejszą i dyskretną jednostkę zasilającą ukrytą w ramie. Na szczególną uwagę zasługuje wewnętrze prowadzenie linek ICR, nawet w mostku i główce ramy.
Rower Orbea Vibe dostępny jest w dwóch wersjach ramy z górną rurą prostą oraz obniżoną (damka) w tym z pełnymi opcjami personalizacji osprzętowej (błotniki, bagażnik, sakwy, oświetlenie).
Specyfikacja:
* Przybliżone wymiary
strona producenta: Orbea Vibe
instrukcja Blue Paper Orbea Vibe
artykuł na stronie Dealera: Orbea Vibe
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Widelec | Orbea Vibe, w pełni karbonowy, 1-1/5, opona 700x45 maximun, mocowanie tarczy Flat Mount, oś przelotowa 12x100mm, kompatybilność z długimi błotnikami. |
|---|---|
| Stery | Acros Aluminiowe 1-1/2” Wewnętrzne prowadzenie kabli |
| Kaseta | Shimano CS-M4100 11-46t 10-przełożeń |
|---|---|
| Łańcuch | KMC X10 |
| Hamulce | Magura MT30, Hydrauliczne tarczowe, Easy Route Connection |
|---|
| Kierownica | Aluminiowa, 31.8mm, wznios 12mm, szerokość 700mm |
|---|---|
| Mostek | Aluminiowy -6º, ICR |
| Sztyca | Aluminium, 27.2mm, Offset 20 |
| Siodło | Selle Royal Lift 1404 HRN 266x170mm |
| Błotniki | CURANA Apollo 55mm |
| Bagażnik | Orbea Vibe (Max:15Kg) |
| Dzwonek | Knog OI Classic |
| Silnik | Mahle motor hub X35 Plus |
|---|---|
| Bateria | Mahle 36V/6.9A 248Wh ANT+ |
| Ładowarka | Mahle X35 |
| Pilot | Mahle iWoc TRIO |
| Marka | Orbea |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.