Rower Elektryczny Trailowy Orbea Rise SL M10 630 Wh 2025
Rower Elektryczny Trailowy Orbea Rise SL M10 2025 Dostrojona sztywność. Sztywny we właściwym miejscu:
Rowery mogą być zbyt sztywne lub zbyt elastyczne. Rowery wyczynowe wymagają odpowiedniej sztywności we właściwych miejscach. Orbea ciężko pracowała, aby zwiększyć sztywność przedniego trójkąta o 8% i sztywność tylnego trójkąta o 14%, zapewniając idealną równowagę. To właśnie w tym miejscu ich testy wykazały najlepszy sposób na radzenie sobie z kłamstwami; wystarczająco sztywna do pokonywania ostrych zakrętów i hamowania, ale nie za sztywna, która ograniczałaby przyczepność i zwiększała zmęczenie kierowcy.
Asymetryczna konstrukcja:
Nowa asymetryczna konstrukcja ramy Rise, sprawdzona już w nowych Occam i Rallon, jest kluczem do znalezienia idealnej wydajności konstrukcyjnej. Położenie suportu wraz z systemem SBS (Secure Battery System) firmy Orbea zwiększa sztywność skrętną. Wynik? Najlepsze właściwości jezdne, co oznacza precyzyjne i pewne prowadzenie niezależnie od trasy. Sztywność dostosowana do rozmiaru: Asymetryczna konstrukcja ramy pozwala Orbea dostosować sztywność ramy do każdego rozmiaru, upewniając się, że w miarę zmiany długości rur i dźwigni, wrażenia z jazdy na Rise pozostaną takie same.
Droppery o długim skoku:
Steep’n’deep ustanowiło nowy standard w projektowaniu rowerów, możliwość zamontowania droppera o długim skoku pozwala rowerzystom opuścić siodełko na zjazdach, zapewniając więcej miejsca do poruszania się i większą kontrolę. Teraz wszyscy użytkownicy Rise powinni móc założyć dropper o długości 200 mm, a w rozmiarach L i XL można go zwiększyć do zadziwiających 230 mm.
RS Power: więcej zabawy, więcej czasu Rider Synergy (RS) to serce Rise. Niestandardowe oprogramowanie Orbea współpracuje z silnikami Shimano EP8, aby zapewnić najbardziej naturalne, elastyczne wspomaganie i najlepszy w swojej klasie zakres akumulatorów podczas najbardziej epickich przygód.
Nowe oprogramowanie Rider Synergy Gen2:
„Mniej e, więcej roweru” oznacza bardziej naturalną pomoc i dłuższe przejażdżki. Orbea twierdzi, że tak dobra jazda jest możliwa tylko wtedy, gdy od samego początku weźmie się pod uwagę moc, zasięg i wszystko razem. Wszystko jest równowagą. Oprogramowanie sprzętowe i elektronika nowej generacji Rise umożliwia konfigurację mocy wyjściowej silnika do 85 Nm. Orbea twierdzi, że dzięki natychmiastowemu dostarczaniu mocy bez opóźnień wzrost mocy jest nie mniej naturalny. Testy wykazały, że rowerzyści czują się bardziej naturalnie przy niższych kadencjach, na przykład na technicznych trasach lub trudniejszych podjazdach. Rise oferuje teraz o 15% większą moc, dostarczaną przy niższych kadencjach, w porównaniu do poprzedniego roweru.
Rise jest fabrycznie skonfigurowany z dwoma trybami jazdy:
Bateria na każdą jazdę:
– Bateria 420 Wh, zapewniająca najlżejszą jazdę. Kolarze poszukujący najlepszego prowadzenia i najlżejszego Rise’a wybiorą 420 Wh i będą korzystać z nowego Range Extendera podczas najdłuższych weekendowych przygód. – Bateria 630 Wh, dla maksymalnego zasięgu: Użytkownicy szukający najdłuższego zasięgu mogą wybrać baterię 630 Wh. Oczywiście, ponieważ waga rowerzysty ma duży wpływ na zasięg, ciężsi rowerzyści mogą wybrać opcję 630 Wh. – Rise Extender 210 Wh, łatwe zwiększanie zasięgu w celu uzyskania najbardziej epickich przejażdżek. Mniejszy niż butelka wody i waży zaledwie 1,1 kg.
Specyfikacja
Tabela rozmiarów
Artykuł na stronie Dystrybutora: Orbea Rise 2025
Strona producenta: Orbea Rise 2025
Instrukcja Blue Paper Orbea Rise M
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Rise SL OMR 2025, 140mm travel, 29″ wheels, Concentric Boost 12×148 |
|---|---|
| Widelec | Fox 34 Float Factory 140 Grip X QR15x110 Kashima |
| Amortyzator | Fox Float Factory 2-Pos Adjust Evol LV Kashima custom tune 210x50mm |
| Stery | Alloy 1-1/2″, Black Oxidated Bearing |
| Korba | Shimano Steps EM600 |
|---|---|
| Zębatka | e*thirteen Helix Core e*spec Direct Mount 32T 55mm ChainLine |
| Kaseta | Shimano CS-M7100 10-51t 12-Speed |
| Łańcuch | Shimano M7100 |
| Manetki | Shimano SLX M7100 I-Spec EV |
| Osłona łańcucha | Orbea Rise chainguide |
| Hamulce | Shimano XT M8100 Hydraulic Disc |
|---|---|
| Tarcze hamulcowe | 180mm Front /180mm Rear |
| Koła | Oquo Mountain Control MC32TEAM |
|---|---|
| Opony | Schwalbe Wicked Will Evo TLE, 29×2.40 Super Race, Speed Grip, Addix, Brown |
| Kierownica | OC Mountain Control MC10 Carbon, Rise 20, Width 800 |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC20, 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC21, 31.6mm, Dropper |
| Siodło | Fizik Terra Ridon X5 145mm |
| Manetka sztycy | Shimano SL-MT500 I-Spec EV |
| Silnik | Shimano EP801 RS Gen2 MC |
|---|---|
| Bateria | Orbea Internal 630Wh |
| Ładowarka | Orbea 2.Generation eBike Smart charger 42V/2-4A |
| Pilot | EN600-L |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446794391 |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.