Rower Elektryczny MTB Trailowy Orbea Rise SL H30 2026 NAJLEPSZE STAŁO SIĘ LEPSZE Rise jest gotowy, aby po raz kolejny zmienić kształt rynku lekkich rowerów elektrycznych. Lżejszy i bardziej energiczny niż kiedykolwiek, z większą ilością energii w każdym gramie.
Lepsze prowadzenie, większa moc i większa wytrzymałość. Nasza zaktualizowana technologia Rider Synergy oznacza większą kontrolę niż kiedykolwiek wcześniej, zapewniając niezrównane wrażenia z jazdy na szlaku niezależnie od tego, gdzie jedziesz.
Nasz lekki eMTB, który oferuje zupełnie nowe wrażenia z jazdy na szlaku, eliminuje wiele kompromisów charakterystycznych dla innych e-MTB. Naturalna, ale potężna pomoc reaguje natychmiast z pełną elastycznością.
Trasy techniczne dają więcej frajdy niż kiedykolwiek. Najdłuższe przejażdżki nie stanowią żadnego problemu, dzięki wyjątkowemu zasięgowi. Prowadzenie będzie rewelacją dla rowerzystów, którzy poczują się jak na dobrze dobranym rowerze mechanicznym dzięki połączeniu geometrii, sztywności ramy i niskiej masy. Krótko mówiąc, żaden eMTB nie oferował podobnego połączenia ze szlakiem.
Dlaczego Orbea Rise?
Innowacyjna obsługa i wrażenia z jazdy
Starannie dostrojona sztywność ramy, agresywna geometria i płynne zawieszenie.
Dostrojona sztywność o 8% w przednim trójkącie i o 14% w tylnym trójkącie – Rowery wyczynowe wymagają odpowiedniej sztywności we właściwych miejscach.
Progresywna geometria i kinematyka zawieszenia
Technologia Steep&Deep – Dropper 200 mm z pełnym włożeniem w rozmiarach S i M, 230 mm w rozmiarach L i XL.
Ulepszony, ale tak samo lekki jak zawsze!
Moc Rider Synergy (RS)
Staranne wyważenie prostoty, mocy i wagi zapewnia najbardziej naturalne i elastyczne wspomaganie
Rider Synergy (RS) to serce Rise. Najbardziej naturalne, elastyczne wsparcie i najlepszy w swojej klasie asortyment akumulatorów pozwalający przeżyć najbardziej epickie przygody.
RS GEN2 MC to maksymalne wspomaganie konfigurowalne do 85 Nm. Optymalne na trasy techniczne i trudne podjazdy, lub gdy chcesz po prostu mieć trochę więcej wsparcia.
SPECYFIKACJA
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w informacjach o produktach i komponentach pojawiających się w tej witrynie w dowolnym momencie i bez powiadomienia, w tym w odniesieniu do sprzętu, specyfikacji, modeli, kolorów i materiałów.
Tabela rozmiarów:
Artykuł na stronie Dystrybutora: Orbea Rise
Strona producenta: Orbea Rise
Instrukcja Blue Paper Orbea Rise H
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Rise SL Hydro 2025, skok 140 mm, koła 29", Concentric Boost 12x148 |
|---|---|
| Widelec | Fox 34 Float AWL Sport 140, mocowanie Rail QR15x110 |
| Rura sterowa | Stop aluminium 1-1/2", łożyska Black Oxidated |
| Korba | Shimano Steps EM600 |
|---|---|
| Kaseta | Shimano CS-M6100, 10-51T, 12-biegowa |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano Deore M6100 SGS Shadow Plus |
| Manetki | Shimano Deore M6100 |
| Osłona łańcucha | Orbea eBike chainguide |
| Hamulce | Shimano MT201, hydrauliczne tarczowe |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | Brak |
| Koła | Aluminiumowe, bezdętkowe, 29", szerokość 29c, 32 otwory |
|---|---|
| Opony | Schwalbe Wicked Will Evo TLE, 29x2.40, Super Race, Speed Grip, Addix, brązowe |
| Kierownica | OC Mountain Control MC31, wznios 20 mm, szerokość 800 mm |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC20, kąt 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31.6 mm, regulowana (dropper) |
| Siodło | Fizik Terra Ridon X5, szerokość 145 mm |
| Oświetlenie | Brak |
| Silnik | Shimano EP600 RS Gen2 MC |
|---|---|
| Bateria | Wewnętrzna Orbea 540 Wh (opcjonalny rozszerzacz zasięgu 252 Wh) |
| Wyświetlacz | Brak |
| Ładowarka | Orbea 2. generacji eBike Smart Charger 42V / 2-4A |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446932953 |
| Model | Orbea rower elektryczny RISE SL H30 Green-Ice Green |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.