Rower elektryczny Orbea Rise LT M20 2025 NAJLEPSZE STAŁO SIĘ LEPSZE Rise jest gotowy, aby po raz kolejny zmienić kształt rynku lekkich rowerów elektrycznych. Lżejszy i bardziej energiczny niż kiedykolwiek, z większą ilością energii w każdym gramie. Lepsze prowadzenie, większa moc i większa wytrzymałość. Nasza zaktualizowana technologia Rider Synergy oznacza większą kontrolę niż kiedykolwiek wcześniej, zapewniając niezrównane wrażenia z jazdy na szlaku niezależnie od tego, gdzie jedziesz.
Nasz lekki eMTB, który oferuje zupełnie nowe wrażenia z jazdy na szlaku, eliminuje wiele kompromisów charakterystycznych dla innych e-MTB. Naturalna, ale potężna pomoc reaguje natychmiast z pełną elastycznością.
Trasy techniczne dają więcej frajdy niż kiedykolwiek. Najdłuższe przejażdżki nie stanowią żadnego problemu, dzięki wyjątkowemu zasięgowi. Prowadzenie będzie rewelacją dla rowerzystów, którzy poczują się jak na dobrze dobranym rowerze mechanicznym dzięki połączeniu geometrii, sztywności ramy i niskiej masy. Krótko mówiąc, żaden eMTB nie oferował podobnego połączenia ze szlakiem.
Dlaczego Orbea Rise?
Innowacyjna obsługa i wrażenia z jazdy
Starannie dostrojona sztywność ramy, agresywna geometria i płynne zawieszenie.
Dostrojona sztywność o 8% w przednim trójkącie i o 14% w tylnym trójkącie – Rowery wyczynowe wymagają odpowiedniej sztywności we właściwych miejscach.
Progresywna geometria i kinematyka zawieszenia
Technologia Steep&Deep – Dropper 200 mm z pełnym włożeniem w rozmiarach S i M, 230 mm w rozmiarach L i XL.
Ulepszony, ale tak samo lekki jak zawsze!
Moc Rider Synergy (RS)
Staranne wyważenie prostoty, mocy i wagi zapewnia najbardziej naturalne i elastyczne wspomaganie
Rider Synergy (RS) to serce Rise. Najbardziej naturalne, elastyczne wsparcie i najlepszy w swojej klasie asortyment akumulatorów pozwalający przeżyć najbardziej epickie przygody.
RS GEN2 MC to maksymalne wspomaganie konfigurowalne do 85 Nm. Optymalne na trasy techniczne i trudne podjazdy, lub gdy chcesz po prostu mieć trochę więcej wsparcia.
Specyfikacja
Tabela rozmiarów
Strona producenta: Orbea RISE 2025
Instrukcja: Blue Paper Orbea RISE
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Rise LT OMR 2025, 150mm travel, 29″ wheels, Concentric Boost 12×148 |
|---|---|
| Widelec | Fox 36 Float Performance 160 Grip 3-Pos QR15x110 |
| Amortyzator | Fox Float Performance 2-Pos Evol LV custom tune 210x55mm |
| Stery | Alloy 1-1/2″, Black Oxidated Bearing |
| Korba | Shimano Steps EM600 |
|---|---|
| Zębatka | ethirteen Helix Core espec Direct Mount 32T 55mm ChainLine |
| Kaseta | Shimano CS-M7100 10-51t 12-Speed |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Manetki | Shimano SLX M7100 I-Spec EV |
| Osłona łańcucha | Orbea Rise chainguide |
| Hamulce | Shimano M6120 Hydraulic Disc |
|---|---|
| Tarcze hamulcowe | 203mm Front /180mm Rear |
| Koła | Race Face AR 30c Tubeless Ready |
|---|
| Kierownica | OC Mountain Control MC31, Rise20, Width 800 |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC20, 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC21, 31.6mm, Dropper |
| Siodło | Fizik Terra Ridon X5 145mm |
| Manetka sztycy | Shimano SL-MT500 I-Spec EV |
| Silnik | Shimano EP801 RS Gen2 MC |
|---|---|
| Bateria | Orbea Internal 630Wh |
| Wyświetlacz | N/A |
| Ładowarka | Orbea 2.Generation eBike Smart charger 42V/2-4A |
| Range Extender | N/A |
| Pilot | EN600-L |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446794728 |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.