Rower elektryczny MTB Trailowy Orbea Rise LT H10 2026 Orbea Rise LT H10 2026 to wyspecjalizowany rower elektryczny trail/enduro, który redefiniuje granice możliwości w terenie. Łączy moc, zasięg i precyzję prowadzenia, dzięki czemu każdy zjazd i podjazd staje się czystą przyjemnością.
Dzięki 160 mm skoku widelca i 150 mm z tyłu, Rise LT H20 pochłania nierówności, kamienie i korzenie z płynnością, jakiej oczekujesz od topowego enduro. Rama Hydro Alloy zaprojektowana z myślą o sztywności i lekkości oraz wewnętrzne prowadzenie przewodów sprawiają, że konstrukcja jest nie tylko solidna, ale i estetyczna.
Sercem roweru jest silnik Shimano EP801 RS o imponującym momencie obrotowym (≈ 85 Nm), wspierany baterią Orbea RS 630 Wh, co gwarantuje długość tras, których zwykły rower by nie udźwignął — stamina, jakiej potrzebujesz do eksploracji. Dodatkowe możliwości konfiguracji pozwalają dobrać sprzęt zgodnie z Twoim stylem — wybór kół, osobiste detale, ustawienia zawieszenia.
Specyfikacja:
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w informacjach o produktach i komponentach pojawiających się w tej witrynie w dowolnym momencie i bez powiadomienia, w tym w odniesieniu do sprzętu, specyfikacji, modeli, kolorów i materiałów.
Tabela rozmiarów:
Strona producenta: Orbea Rise
Instrukcja Blue Paper Orbea Rise Alu Instrukcja Blue Paper Orbea Rise Karbon
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
| Rama | Orbea Rise LT Hydro 2025, skok 150 mm, koła 29″, Concentric Boost 12×148 |
|---|---|
| Widelec | Fox 36 Float Performance, skok 160 mm, Grip 3-Pos, QR15x110 |
| Rura sterowa | Aluminiowa 1-1/2″, Black Oxidated Bearing |
| Korba | Shimano Steps EM600 |
|---|---|
| Zębatka | ethirteen Helix Core espec Direct Mount 32T, ChainLine 55 mm |
| Kaseta | Shimano CS-M7100, 10-51T, 12-rzędowa |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Przerzutka tył | Shimano XT M8100 SGS Shadow Plus |
| Manetki | Shimano SLX M7100 I-Spec EV |
| Osłona łańcucha | Orbea eBike chainguide |
| Hamulce | Shimano M6120, hydrauliczne tarczowe |
|---|---|
| Tarcze hamulcowe | Shimano RT64, 203 mm przód / 180 mm tył |
| Koła | Race Face AR 30c, Tubeless Ready |
|---|
| Kierownica | OC Mountain Control MC31, wznios 20 mm, szerokość 800 mm |
|---|---|
| Mostek | OC Mountain Control MC20, 0º |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31.6 mm, regulowana (dropper) |
| Siodło | Fizik Terra Ridon X5, szerokość 145 mm |
| Chwyty | OC Lock On |
| Manetka sztycy | Shimano SL-MT500 I-Spec EV |
| Silnik | Shimano EP801 RS Gen2 MC |
|---|---|
| Bateria | Orbea Internal 630 Wh |
| Wyświetlacz | Brak |
| Ładowarka | Orbea 2. generacja eBike Smart Charger 42V / 2–4A |
| Range Extender | Brak |
| Pilot | EN600-L |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446986024 |
| Model | Orbea rower elektryczny RISE LT H10 Diamond Black-Olive Green |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.