Rower Orbea OPTIMA E40 2022
Rowery ze wspomaganiem elektrycznym w nowym wymiarze. Świat nieustannie się zmienia. Nasze zwyczaje, miejsca i potrzeby osiągnęły punkt zwrotny. Orbea Optima to pozornie „normalny” rower miejski ze wspomaganiem elektrycznym, ale zarówno architektura, jak i ergonomia nowej Optimy na nowy sezon są innowacyjne. Jest to rower zaprojektowany do użytku jako rower elektryczny od fazy projektowania koncepcyjnego. Oznaczało to odświeżenie produktu do tego stopnia, że zmieniła się nawet jego geometria. Rower miejski Orbea Optima z napędem Mahle X35 Plus i wspomaganiem do 25km/h jest wykonany z lekkiego aluminium, bateria została umieszczona wewnątrz co pozytywnie wpływa na wygląd i sztywność ramy. Konstruktorzy z Orbea zadbali o wygodę oraz funkcjonalność nowej Optimy. Atutem jest krótka i obniżona mocno rama ułatwiająca wsiadanie na rower, zwłaszcza kobietą, a także wyposażenie dodatkowe w postaci nóżki, bagażnika oraz błotników. Wyprostowana pozycja za wysoko umieszczoną kierownicą i wygodne siodełko wpływa pozytywnie na komfort z jazdy nowym rowerem Orbea Optimą ze wspomaganiem elektrycznym.
Specyfikacja:
Zastosowane technologie w modelach rowerów Orbea Optima:
BATERIA WEWNĘTRZNA Akumulator jest jedynym i najbardziej zauważalnym elementem systemu eBike, więc podjęliśmy kroki, aby znaleźć najlżejszą, najmniejsza i najbardziej dyskretną jednostkę. Jednostka zasilająca posiada wystarczającą moc i nie ma potrzeby stosować nieporęcznej dużej baterii na zewnątrz ramy.
SILNIK Sercem roweru Orbea Optimy jest tylna piasta z silnikiem Mahle X35 Plus. Wyrafinowany układ napędowy zapewnia płynność i niezawodność zapewniając komfort z jazdy, a nie jej zdominowanie. Całość uzupełnia kontroler iWoc TRIO ( trzy tryby wspomagania) odpowiadający za wspomaganie, akumulator i oświetlenie roweru.
NON SENSOR Gładkie i zrównoważone wspomaganie wymaga zaawansowanego czujnika. Eleganci i dyskretny system, pierścień blokady kasety mieści 20 magnesów. System monitoruje twoje pedałowanie i odpowiednio dostosowuje moc wspomagania.
APP Aplikacja kompatybilna ze smartfonami i smartwatchami umożliwia dokładniejszą kontrolę systemu iWoc używanego przez Orbea Optima. Śledzenie jazdy, aktywność i przesyłanie tras GPS oraz inne funkcje są dostępne na urządzaniach mobilnych, dzięki czemu zyskujesz jeszcze bardziej wartościowe narzędzie.
Rower Orbea Optima jest gotowa na wile ról: żwir, szosa, dojazd do pracy. Dostajemy możliwość zamontowania akcesoriów, takich jak błotniki w połączeniu z funkcjonalną geometrią, bagażnik, nóżkę, oświetlenie.
strona producenta: Orbea Optima
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru (po zarejestrowaniu). Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Optima Hydroformowane Aluminium, Mahle X35 Wewnętrzna Bateria |
|---|---|
| Widelec | Optima 400mm Aluminiowy Post Mount |
| Stery | Vp-Z104pd 1-1/8" |
| Kaseta | Shimano CS-M4100 11-46t 10-Przełożeń |
|---|---|
| Łańcuch | Kmc X10 |
| Manetki | Shimano Deore M4100 |
| Osłona łańcucha | Sunon A017 |
| Hamulce | Shimano Tx805 Mechaniczne tarczowe |
|---|
| Koła | Ready Gr 29-700 C |
|---|---|
| Opony | Kenda 1172 700x50c |
| Kierownica | Orbea City Riser Aluminium, szerokość 640mm |
|---|---|
| Mostek | Orbea Tds-D617 |
| Siodło | Selle Royal Milo Plus Dr |
| Pedały | Vp-857 czarne |
| Błotniki | Sks Edge Alloy C56r |
| Nóżka | Ursus Power, Centralne mocowanie |
| Silnik | Mahle X35 Plus 25km/h |
|---|---|
| Bateria | Mahle 36v/6.9a 248wh Ant+ |
| Ładowarka | Mahle X35 |
| Pilot | Mahle iWoc Trio |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446965609 |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.