Rower elektryczny miejski Orbea Muga 10 2026 Nowa Orbea Muga to rower, który pozwala Ci wyjść poza schemat. Zapomnij o rutynie i odkrywaj nieznane – w mieście i poza nim. Muga to więcej niż rower – to Twój sposób na wolność i codzienne przygody. Dzięki mocnemu wspomaganiu elektrycznemu, dużemu zasięgowi, komfortowemu zawieszeniu i pewnemu prowadzeniu, Muga świetnie sprawdzi się zarówno na miejskich ulicach, jak i na wymagających trasach terenowych. Praktyczne bagażniki i błotniki sprawiają, że codzienne użytkowanie staje się proste i wygodne – bez względu na to, czy przewozisz zakupy, czy ruszasz na weekendowy wypad za miasto.
Zalety modelu :
Mocne wspomaganie elektryczne – łatwiej pokonasz dłuższe trasy.
Długi zasięg – jedź dalej bez ograniczeń.
Wygodne zawieszenie – komfort na każdej nawierzchni.
Stabilne prowadzenie – pewność jazdy w każdych warunkach.
Praktyczne dodatki – bagażniki i błotniki idealne na co dzień.
Specyfikacja
Tabela rozmiarów
Strona producenta: Orbea MUGA Instrukcja: Instrukcja Orbea MUGA
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Muga 2026, hydroformowane aluminium 6061, OLD 148 RD/IGH, kokpit Orbea, zintegrowana nóżka, kompatybilna z bagażnikiem |
|---|---|
| Widelec | Fox 34 Float AWL Sport 120 Rail 2.0, oś Kabolt 15x110, błotnik i system ABS |
| Rura sterowa | FSA 1-1/2", zintegrowana, aluminiowa miska |
| Zębatka | Gates CDX 48T z osłoną |
|---|---|
| Kaseta | Gates CDX 24T, do systemu Enviolo |
| Przerzutka tył | Enviolo Automatiq, Bluetooth |
| Hamulce | Shimano MT520, hydrauliczne tarczowe |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | Nie podano |
| Koła | Aluminium, szerokość 25c, 32 otwory |
|---|---|
| Opony | Schwalbe Johnny Watts LR, 60-584, z paskiem odblaskowym |
| Kierownica | Orbea Urban, zintegrowane światło, backsweep 9°, wznios 30 mm, szerokość 760 mm |
|---|---|
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31,6 mm, regulowana (dropper) |
| Siodło | Selle Royal Vivo Ergo |
| Pedały | VP-892, czarne, z odblaskami |
| Manetka sztycy | OC Dropper Remote, kompatybilna z SRAM Matchmaker |
| Błotniki | Curana Apollo Orbit 70 mm |
| Nóżka | Zintegrowana podpórka Orbea |
| Silnik | Bosch Performance Line CX (BDU3843) |
|---|---|
| Bateria | Bosch Powertube 750Wh, pozioma (BBP3770) |
| Wyświetlacz | Bosch Purion 400 |
| Ładowarka | Bosch 4A (230V), model BPC3400 |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446979866 |
| Model | Orbea rower elektryczny MUGA 10 Ivory White - Black |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.