Rower Elektryczny Trekkingowy Orbea KEMEN TOUR 10 2026 Rower Elektryczny Trekkingowy Orbea KEMEN TOUR 10 2026 – Idealny towarzysz długich wypraw! Kemen Tour rządzi na ulicach miasta, zaprojektowany dla szybkości, komfortu i wszechstronności. Pewne, bezpieczne prowadzenie i szeroki wybór akcesoriów otwierają cały świat możliwości. Mocny silnik Shimano EP i akumulator 630 Wh są idealne do ciężkich ładunków i stromych dróg.
Pewny siebie w każdej sytuacji Niezależnie od tego, gdzie zaprowadzi Cię dzień, Orbea Kemen jest na to gotowy. Pewność siebie jest wbudowana w niego od samego początku, aby każda jazda była przyjemnością.
Zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze Rama zapewnia idealną pozycję do kontroli, co przekłada się na wygodną i pewną jazdę.
Połączenie amortyzatora i szerszych opon zapewnia wystarczający skok, aby amortyzować nierówności na drogach.
Opatentowany kokpit Nasz opatentowany nowy kokpit oferuje cztery ustawienia, dzięki czemu znalezienie idealnej pozycji jazdy staje się łatwe.
Obniżanie wagi Nasze zintegrowane rozwiązanie akumulatorowe pozwala nam tworzyć proste projekty, usuwając złożoność i wagę, a także przesuwając wagę akumulatora bliżej podłoża. Rezultatem jest rower, który jest bardziej stabilny, pewny siebie i łatwiejszy w prowadzeniu.
Sztyca amortyzowana Amortyzacja w zapewnia wygodę nawet na nierównych nawierzchniach.
Wbudowane bezpieczeństwo Bezpieczeństwo jest brane pod uwagę od samego początku projektowania. Obejmuje to intuicyjną obsługę i zintegrowany system oświetlenia, który zapewnia, że zawsze będziesz widoczny.
Inteligentny system oświetlenia Każdy Kemen ma wbudowany, zaawansowany technologicznie system oświetlenia, który włącza się automatycznie, zapewniając bezpieczeństwo i oświetlając drogę przed Tobą.
Specyfikacja:
Tabela rozmiarów
Strona producenta: Orbea Kemen
Instrukcja: Blue Paper Orbea Kemen
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w informacjach o produktach i komponentach pojawiających się w tej witrynie
w dowolnym momencie i bez powiadomienia, w tym w odniesieniu do sprzętu, specyfikacji, modeli, kolorów i materiałów.
| Rama | Orbea Kemen Top Bar 2026, hydroformowane aluminium 6061, wysoki połysk, OLD 148, kompatybilna z paskiem Gates, ekosystem kokpitu i akcesoriów Orbea, z mocowaniem stopki, kompatybilna z przyczepką |
|---|---|
| Widelec | SR Suntour Mobie34, 80 mm, powietrzny, oś Q15x110 |
| Rura sterowa | FSA, zintegrowana, 1-1/2", aluminiowa |
| Korba | Shimano Steps EM600 |
|---|---|
| Zębatka | Gates CDX 50T z osłoną |
| Hamulce | Magura AT2, hydrauliczne tarczowe, Easy Route |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | Brak danych |
| Koła | Aluminium, 25c, 32H |
|---|---|
| Opony | Schwalbe Marathon, 50-622, pasek odblaskowy |
| Kierownica | Orbea Urban, zintegrowane światło, backsweep 9°, rise 50 mm, szerokość 720 mm |
|---|---|
| Sztyca | Dropper Suspension DP01, 31,6 mm, skok 30 mm |
| Siodło | Selle Royal Vivo Ergo |
| Pedały | VP-892, czarne, z odblaskami |
| Błotniki | Curana Apollo Orbit 60 mm |
| Dzwonek | Knog Oi Classic |
| Silnik | Shimano EP600 |
|---|---|
| Bateria | Orbea wewnętrzny 630Wh |
| Wyświetlacz | Shimano EN600 |
| Ładowarka | Orbea 2. generacji eBike Smart Charger 42V / 2–4A |
| Range Extender | Brak |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446969287 |
| Model | Orbea rower elektryczny KEMEN TOUR 10 Armor Black |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.