Rower Elektryczny Trekkingowy Orbea KEMEN ADV 30 2025 Rower Elektryczny Trekkingowy Orbea KEMEN ADV 30 2025- Idealny towarzysz długich wypraw! Kemen Adv równie dobrze sprawdza się podczas przemierzania miasta, jak i eksplorowania wzgórz. Mocny silnik Shimano EP i akumulator 630 Wh otwierają świat możliwości, a nasza szeroka gama akcesoriów ułatwia konfigurację Kemen na każdy dzień.
Zaprojektowany do łatwej jazdy! Utrzymanie całego ciężaru nisko jak najbardziej na środku daje szybką reakcje i wrodzoną stabilność, niezbędne na nierównych szlakach. Pozycja jazdy jest starannie przemyślana, aby zrównoważyć rowerzystę między kołami, zapewniając idealne rozłożenie ciężaru, co daje poczucie całkowitej kontroli.
Terenowe zawieszenie Połączenie widelca o skoku 100 mm i szerszych opon zapewnia wystarczający skok i przyczepność, aby zapewnić kontrolowaną jazdę nawet na trudniejszych szlakach.
Bagażnik tylny 30 kg To jest nośnik do montażu fotelika dziecięcego i nie tylko…
Ciesz się łatwym systemem mocowania MIK HD. Jest również kompatybilny z konwencjonalnymi mocowaniami sakw i systemami Ortlieb QL 3.1, MIK i MIK-SIDE.
Mocny silnik EP6 Mocny układ napędowy EP zapewnia maksymalne dozwolone wspomaganie, co oznacza, że możesz ograniczyć wysiłek niemal do zera lub szybko przyspieszyć, aby bezpiecznie poruszać się po ulicach miasta.
Przełącznik wspomagania Inteligentny pilot na kierownicy umożliwia sterowanie poziomem wspomagania silnika, a światła LED informują o poziomie naładowania akumulatora i aktualnym trybie.
Inteligentny system oświetlenia Każdy Kemen ma wbudowany, zaawansowany technologicznie system oświetlenia, który włącza się automatycznie, zapewniając bezpieczeństwo i oświetlając drogę przed Tobą.
Specyfikacja:
Tabela rozmiarów
Strona producenta: Orbea Kemen 2025
Instrukcja: Blue Paper Orbea Kemen
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| Rama | Orbea Kemen Top Bar, Shimano Steps, Integrated battery, Hydroformed Alloy 6061 series, Internal Cable Routing, Boost 148×12, carrier and kickstand compatible |
|---|---|
| Widelec | SR Suntour XCR34 100mm Coil Q15x110 |
| Stery | FSA 1-1/2″ Integrated Aluminium Cup |
| Korba | Shimano Steps EM600 |
|---|---|
| Zębatka | Alloy 40t w/chainguard |
| Kaseta | Shimano CS-LG300 11-46t 9-Speed |
| Łańcuch | KMC eGlide |
| Przerzutka tył | Shimano Cues U4000 GS Shadow |
| Manetki | Shimano Cues SL-U4000 |
| Hamulce | Shimano MT200 Hydraulic Disc |
|---|
| Koła | Alloy, Tubeless, 29″, 29c, 32H |
|---|---|
| Opony | Schwalbe Johnny Watts LR, 60-622, Reflective Tape |
| Kierownica | Orbea Urban, Integrated Light, Rise 50, Width 760 |
|---|---|
| Siodło | Selle Royal Vivo Ergo |
| Pedały | VP-537 Black |
| Błotniki | Curana Apollo Orbit 70mm |
| Silnik | Shimano EP600 |
|---|---|
| Bateria | Orbea Internal 540Wh (Optional 252 Wh Range Extender) |
| Ładowarka | Orbea 2.Generation eBike Smart charger 42V/2-4A |
| Pilot | EN600-L |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446804496 |
| Model | Orbea rower elektryczny KEMEN ADV 30 Red - White |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.