Rower Elektryczny Trekkingowy Orbea KEMEN ADV 10 Mid 2026 Rower Elektryczny Trekkingowy Orbea KEMEN ADV 10 Mid 2026- Idealny towarzysz długich wypraw! Kemen Adv równie dobrze sprawdza się podczas przemierzania miasta, jak i eksplorowania wzgórz. Mocny silnik Shimano EP i akumulator 630 Wh otwierają świat możliwości, a nasza szeroka gama akcesoriów ułatwia konfigurację Kemen na każdy dzień.
Zaprojektowany do łatwej jazdy! Utrzymanie całego ciężaru nisko jak najbardziej na środku daje szybką reakcje i wrodzoną stabilność, niezbędne na nierównych szlakach. Pozycja jazdy jest starannie przemyślana, aby zrównoważyć rowerzystę między kołami, zapewniając idealne rozłożenie ciężaru, co daje poczucie całkowitej kontroli.
Terenowe zawieszenie Połączenie widelca o skoku 100 mm i szerszych opon zapewnia wystarczający skok i przyczepność, aby zapewnić kontrolowaną jazdę nawet na trudniejszych szlakach.
Bagażnik tylny 30 kg To jest nośnik do montażu fotelika dziecięcego i nie tylko…
Ciesz się łatwym systemem mocowania MIK HD. Jest również kompatybilny z konwencjonalnymi mocowaniami sakw i systemami Ortlieb QL 3.1, MIK i MIK-SIDE.
Mocny silnik EP6 Mocny układ napędowy EP zapewnia maksymalne dozwolone wspomaganie, co oznacza, że możesz ograniczyć wysiłek niemal do zera lub szybko przyspieszyć, aby bezpiecznie poruszać się po ulicach miasta.
Przełącznik wspomagania Inteligentny pilot na kierownicy umożliwia sterowanie poziomem wspomagania silnika, a światła LED informują o poziomie naładowania akumulatora i aktualnym trybie.
Inteligentny system oświetlenia Każdy Kemen ma wbudowany, zaawansowany technologicznie system oświetlenia, który włącza się automatycznie, zapewniając bezpieczeństwo i oświetlając drogę przed Tobą.
Specyfikacja:
Tabela rozmiarów
Strona producenta: Orbea Kemen
Instrukcja: Blue Paper Orbea Kemen
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w informacjach o produktach i komponentach pojawiających się w tej witrynie
w dowolnym momencie i bez powiadomienia, w tym w odniesieniu do sprzętu, specyfikacji, modeli, kolorów i materiałów.
| Rama | Orbea Kemen Mid Bar, Shimano Steps, zintegrowany akumulator, hydroformowane aluminium 6061, wewnętrzne prowadzenie kabli, Boost 148x12, kompatybilna z bagażnikiem i stopką |
|---|---|
| Widelec | Fox 34 Float AWL, 100 mm, RAIL, oś QR15x110 |
| Rura sterowa | FSA zintegrowana, 1-1/2", aluminiowa |
| Korba | Shimano Steps EM600 |
|---|---|
| Zębatka | Aluminium 40T z osłoną |
| Kaseta | Shimano CS-LG400, 11–50T, 11-rzędowa |
| Łańcuch | KMC eGlide |
| Przerzutka tył | Shimano Cues Di2 U8050 11s SGS Shadow Plus (elektroniczna) |
| Manetki | Shimano EN605-R |
| Hamulce | Magura MT5N (przód) / MT4N (tył), hydrauliczne tarczowe, Easy Route |
|---|---|
| Konfiguracja hamulców | Brak danych |
| Koła | Aluminium, 26c, 32H |
|---|---|
| Opony | Schwalbe Johnny Watts LR, 60-622, z paskiem odblaskowym |
| Kierownica | Orbea Urban, zintegrowane światło, backsweep 9°, rise 50 mm, szerokość 720 mm |
|---|---|
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31,6 mm, regulowana (dropper) |
| Siodło | Selle Royal Vivo Ergo |
| Pedały | VP-892, czarne, z odblaskami |
| Manetka sztycy | Shimano SL-MT500 |
| Błotniki | Curana Apollo Orbit 70 mm |
| Silnik | Shimano EP600 |
|---|---|
| Bateria | Orbea wewnętrzny 630Wh |
| Wyświetlacz | Shimano EN600 |
| Ładowarka | Orbea 2. generacji eBike Smart Charger 42V / 2–4A |
| Range Extender | Brak |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446968044 |
| Model | Orbea rower elektryczny KEMEN ADV 10 MID Diamond Black |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.