Orbea Kimu 27 H20 2027 – rower gotowy na leśne ścieżkiOrbea Kimu 27 H20 2027 to nowoczesny rower juniorski dla młodych riderów, którzy chcą jeździć szybciej, pewniej i z większą swobodą. Model stworzono dla dzieci i młodzieży gotowej na bardziej zaawansowany sprzęt — lekki, dobrze prowadzący się, z komponentami zwiększającymi komfort i kontrolę w terenie. Amortyzacja i komfort w terenieNajważniejszym elementem tego modelu jest amortyzowany widelec RockShox Judy Silver TK 110 mm, który:
wybiera nierówności terenu,
poprawia stabilność i kontrolę na szutrach i leśnych ścieżkach,
zwiększa pewność jazdy na bardziej wymagających odcinkach.
Wyposażenie dla młodych riderówOrbea Kimu 27 H20 2027 został wyposażony w:
Hamulce: Shimano MT410 – hydrauliczne tarczowe,
Napęd: Shimano Cues 1×10,
Kaseta: 11–48T,
Koła: 27,5 cala, aluminiowe,
Opony: Kenda Booster 2.40″, szerokie i przyczepne.
Takie zestawienie pozwala na łatwe pokonywanie podjazdów, szybkie reagowanie i stabilną jazdę w różnych warunkach terenowych. Gotowy na każdą przygodęOrbea Kimu 27 H20 2027 to rower juniorski MTB, który sprawdza się zarówno w codziennej jeździe, jak i podczas rodzinnych wycieczek czy bardziej wymagających tras terenowych. Model wspiera rozwój techniki jazdy, zwiększa pewność siebie i daje młodemu riderowi pełną kontrolę na każdym odcinku trasy.
Rozmiar modeli KIMU Strona producenta Orbea: KIMU 16 KIMU 20, 24, 27
*Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian w informacjach o produktach i podzespołach, które pojawiają się na tej stronie, w dowolnym momencie i bez uprzedzenia, w tym w odniesieniu do sprzętu, specyfikacji, modeli, kolorów i materiałów.
| Rama | Orbea Kimu 27 |
|---|---|
| Widelec | RockShox Judy Silver TK 110 mm |
| Rura sterowa | FSA 1-1/8″ – 1-1/2″ zintegrowana |
| Kaseta | 11–48T |
|---|---|
| Łańcuch | KMC eGlide |
| Manetki | Shimano Cues 1×10 |
| Hamulce | Shimano MT410 – hydrauliczne tarczowe |
|---|
| Koła | Aluminiowe, 27,5″ |
|---|---|
| Opony | Kenda Booster 2.40″ |
| Sztyca | 27,2 mm, regulowana (Low Stack rails) |
|---|---|
| Siodło | SD 0.4, 234 × 138 mm |
| Pedały | VP-229, czarne z odblaskami |
| Marka | Orbea |
|---|---|
| Kod kreskowy | 8434446118449 |
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.