Oferta obejmuje ekspozycyjny rower elektryczny Ecobike Cargo. Rower może posiadać ślady eksploatacji powstałe podczas jazd testowych. W rowerze mogą występować defekty lakiernicze powstałe na etapie lakierowania ramy lub inne niedoskonałości. Nieodłączną część oferty stanowi bateria ramowa 14 Ah oraz bateria trapezowa 48V 16 Ah.
W celu uzyskania informacji dotyczących uszkodzeń oraz zdjęć defektów, prosimy o kontakt na adres e-mail biuro@ecobike.pl
Od pewnego czasu w Europie można zaobserwować rosnący trend transportu rowerowego w wielu rodzajach działalności. Na rowerach dostarczane są przesyłki kurierskie, jedzenie, czy zakupy. A ilość usług, których realizacjom towarzyszą jednoślady, wciąż rośnie. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się zaprojektować uniwersalny model roweru elektrycznego, do przewozu niestandardowych bagaży, którego potencjał nadąży za potrzebami różnych użytkowników.
Ecobike Cargo idealnie spełnia wymagania, jakie można postawić przed tego typu rowerem. Dzięki wyposażeniu w przedni i tylny bagażnik z łatwością można umieścić na nim kufry, kosze, czy skrzynie do przewozu wszystkiego, co musisz przewieźć w swojej pracy lub aktywności, której się poświęcasz. Bagażniki zapewniają optymalną nośność – przedni 15 kg, a tylny aż 40 kg maksymalnego obciążenia. Za wspomaganie elektryczne w Ecobike Cargo odpowiada nasz najbardziej zaawansowany silnik centralny Ananda®, którego moment obrotowy sięga 130 Nm. Bez wysiłku, przewieziesz zatem większy bagaż w każdych warunkach.
Optymalny zasięg nawet przy większym obciążeniu jest możliwy za sprawą zastosowania dwóch baterii. Konstrukcja przewiduje zintegrowaną z ramą baterię o pojemności 10,4 ah, oraz drugą baterię umieszczoną za rurą podsiodłową o pojemności 16 ah. System o napięciu 48V potęguje moc baterii aż do ponad 1200 Wh! Ecobike Cargo zapewnia wysoki komfort użytkowania za sprawą wygodnej pozycji za kierownicą, a dzięki nisko poprowadzonej ramie częste wsiadanie i zsiadanie z roweru nie będzie kłopotliwe.
Rower do zadań specjalnych musi zawierać solidny osprzęt. W trudach, z jakimi przyjdzie mu się zmierzyć, konieczne są niezawodne rozwiązania. Znajdziesz tu zatem trwałe opony Schwalbe Big Ben Plus, wytrzymałą przerzutkę Microshift® oraz piasty Shimano®. Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa Ecobike Cargo został fabrycznie wyposażony w kompletne oświetlenie i błotniki.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, towar objęty jest 2-letnim okresem odpowiedzialności z tytułu niezgodności towaru z umową.***
| Rower - Rama | 19'' hydroformed alluminium |
|---|---|
| Widelec | YP SO-FK242001 24 28.6*25.4*297L*100W |
| System e-bike - Typ | Central |
|---|---|
| Kaseta | Shimano Alivio 11-32T 9 speed |
| Łańcuch | KMC e9 Turbo Silver x134L + CL566 |
| Przerzutka tył | Shimano Sora 9 speed |
| Konfiguracja hamulców | hydraulic Shimano BL-M315 |
|---|
| Koła | SHIMANO HB-TX505 |
|---|---|
| Rower - Koło | STARS J19SZ 507C*13G*36H / J19SZ 406C*13G*36H |
| Opony | Schwalbe BIG BEN PLUS 20'' / 24'' |
| Kierownica | FP HB-3188TP 22. 2*640 |
|---|---|
| Siodło | Selle Royal Freeway |
| Chwyty | VELO VLG-776 |
| Oświetlenie | SBC RLL XE.6VDC |
| Silnik | ANANDA |
|---|---|
| Dane techniczne zestawu - Moc nominalna | 250W |
| Dane techniczne zestawu - Moment obrotowy | 130 Nm |
| Dane techniczne zestawu - Prędkość | 50 km / h limited to 25 km / h in accordance with EU standard EN 15194 |
| Bateria | Li-ion |
| Bateria - Pojemność Ah | 27,6 Ah |
| Bateria - Napięcie | 48V |
| Bateria - Marka ogniw | LG |
| Bateria - Żywotność | >700 ładowań |
| Bateria - Czas ładowania | 7-8 hours |
| Bateria - Dystans | up to 180 km |
| Marka | Ecobike |
|---|---|
| Rower - Waga | 30 kg |
| Rower - Maks. obciążenie | 155 kg |
| Kod kreskowy | 5903317863502 |
| Rower - Piasta tylna | SHIMANO FH-TX505 |
|---|
Brak recenzji
Dodaj swoją recenzjęWszystkie zamówienia wysyłamy kurierem za darmo na terenie całej Polski.
Produkty oznaczone jako "Dostępny" wysyłamy w ciągu 1–2 dni roboczych. Standardowy czas dostawy to 2–5 dni roboczych.
Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Zwrot jest darmowy.